سیتی استار مال ارزان ترین مرکز خرید سلیمانیه عراق

سیتی استار مال ارزان ترین مرکز خرید سلیمانیه عراق

معمولاً در هر شهر توریستی می توان یک مجموعه خرید قیمت مناسب پیدا کرد؛ مثلاً نوادا اوت لت در شهر قونیه ترکیه؛ در سلیمانیه عراق نیز «سیتی استار مال» (city star mall) ارزان ترین مرکز خرید محسوب می شود. این پاساژ در چهار طبقه ساخته و در مرکز شهر واقع شده است. در مرکز خرید سیتی استار مال می توان اجناس خارجی و داخلی مربوط به کشور عراق را خریداری کرد.

مرکز خرید سیتی استار مال در شهر سلیمانیه عراق

بخش های مختلف مرکز خرید سیتی استار مال سلیمانیه عراق

در طبقه اول یک سوپر مارکت یا فروشگاه بزرگ وجود دارد که مختص مواد غذایی است و شما می توانید نوشیدنی و مواد غذایی مورد نیازتان را خریداری کنید. برای خرید پوشاک، کیف و کفش به طبقه دوم بروید، در اینجا انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه وجود دارد؛ برندهای خارجی مثل آدیداس، نایک و پوما از جمله برندهایی هستند که در مغازه های پوشاک سیتی استار مال سلیمانیه دیده می شود.

طبقه سوم، طبقه تفریح و سرگرمی است. در این طبقه یک مجتمع بازی برای کودکان و همچنین محوطه بولینگ، بیلیارد و پینگ پونگ برای بزرگسالان راه اندازی شده است. علاوه بر این ها، یک کافه کوچک و یک رستوران بزرگ نیز وجود دارد که می توانید ساعتی را در آنجا صرف کنید و یک میان وعده یا یک وعده غذای خوشمزه میل کنید. در رستوران این مجتمع هم فست فود و هم غذاهای محلی سرو می شود. هزینه استفاده از تفریحات و سرگرمی ها و همچنین استفاده از مواد غذایی کافه و رستوران پایین است.

مراکز خرید عراق، مرکز خرید سیتی استار در سلیمانیه عراق

یک استخر شنا در طبقه چهارم وجود دارد؛ اگر هوس شنا کردن کرده اید همه چیز در اینجا فراهم است. برای سیگار کشیدن نیز محوطه ای در همین طبقه اختصاص داده شده است که باید به آنجا بروید.

مراکز خرید عراق، مرکز خرید سیتی استار در سلیمانیه عراق

ساعت کار و آدرس سیتی استار مال سلیمانیه

این مرکز خرید که در خیابان سلیم شهر سلیمانیه عراق واقع شده است، هر روز از ساعت 8:30 تا 23:30 به روز مراجعه کنندگان باز است.

Address: Salim Street، Sulaymaniyah 46001, Iraq.

Phone: +964 770 461 9990

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید