چرخ و فلک باتومی و تماشای دریای سیاه از ارتفاع

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 16 تیر 1399 2
چرخ و فلک باتومی و تماشای دریای سیاه از ارتفاع

«چرخ و فلک باتومی» (Batumi Ferris Wheel) در پارک ساحلی باتومی، در نزدیکی ساحل دریای سیاه واقع شده است. اگر اهل عکاسی هستید فرصت را از دست ندهید. می توانید عکس های به یادماندنی با پشت صحنه ای از دریای سیاه ثبت کنید. با همه این ها، اگر از ارتفاع زیاد هراس دارید، از سوار شدن صرفنظر کنید.

چرخ و فلک باتومی

درباره چرخ و فلک باتومی

ساخت این وسیله تفریحی و همچنین نصب و راه اندازی آن، توسط یک شرکت ایتالیایی صورت گرفته است. ظرفیت چرخ و فلک باتومی 240 نفر است و تا ارتفاع 55 متری بالا می رود. یک دور چرخش آرام این چرخ و فلک 15 دقیقه طول می کشد. زمانی که در بالاترین ارتفاع قرار می گیرد، تصویر زیبایی از پارک ساحلی و دریای سیاه خواهید داشت.

چرخ و فلک در باتومی

چرخ و فلک در باتومی

 

مقاله پیشنهادی ما :  چرخ و فلک سنگاپور

دیدنی های اطراف

سازه های معروفی در محدوده اطراف چرخ و فلک واقع شده اند. مجسمه علی و نینو نزدیکی آن قرار دارد. برج الفبا از دیگر سازه های معروف است.

چرخ و فلک باتومی

چرخ و فلک باتومی

آدرس

جهت دسترسی می توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. در این صورت در بلوار Seaside پیاده شوید. به پارک میراکل بروید. پارک در محدوده بلوار باتومی واقع شده است.

Address: Miracle Park | Seaside Blvd, Batumi 6010, Georgia

امتیاز 4.86از 5 (7 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

تبسم
در تاریخ: 11:09:30 1399/2/1

بزرگی و ارتفاع زیادش خوبه اما به نظرم تو ساخت کابین خیلی ضعیف عمل کردن میتونستن شیشه ای و بسته درستش کنن هم قشنگتر بود هم امنیت بیشتری داشت اما همون‌طور که گفته شده واسه عکس گرفتن عالی میشه مخصوصا اینکه دریا پشت سر قرار میگیره خیلی زیباتر میشه با رفتن به اینجا حتما روز هیجان انگیز میشه سپری کرد

زهرا محمد صالحي
در تاریخ: 17:55:37 1398/12/22

چه جالب من فكر ميكردم فقط چرخ و فلك هاي لندن شهرت جهاني دارن اما اين چرخ و فلك هم هس خيلي جالبه و قطعا نشستن توي يكي از اون واگن ها و تماشا ي درياي سياه از اون بالا خيلي هيجان انگيز خواهد بود

ثبت نظر جدید