پارک آبی باتومی مجموعه ای سرگرم کننده در کنار ساحل

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 16 تیر 1399 0
پارک آبی باتومی مجموعه ای سرگرم کننده در کنار ساحل

آکوا پارک نام پارک آبی باتومی است که می توانید آن را در 30 کیلومتری مرکز شهر پیدا کنید. مجموعه ای سرگرم کننده و مفرح که به ویژه در روزهای گرم تابستان مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد. آکوا پارک در واقع یک پارک آبی ساحلی است که در سال 2013 تأسیس شد. پارک از بخش های مختلفی تشکیل شده است. اینجا برای گذراندن یک روز شاد همراه با اعضای خانواده و دوستان گزینه خوبی است.

پارک آبی باتومی

 

درباره پارک آبی باتومی

1- بخش تفریحی

آکوا پارک باتومی آنچنان بزرگ و خاص نیست که در زمره بهترین پارک های آبی جهان قرار بگیرد. اما بیشتر امکانات یک پارک آبی معمولی دارد و می توان با رفتن به آنجا خوش گذراند. این مجموعه شامل دو استخر و سه مدل سرسره آبی است. سرسره های آبی هیجان انگیز که هم مورد توجه بچه ها قرار دارد و هم بزرگسالان تمایل دارند که برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنند. این سرسره ها شامل سرسره های سربسته یا لوله ای، سرسره U شکل و سرسره روباز است.

استخرها شامل یک استخر برای بزرگسالان و یک استخر برای کودکان است. استخر مخصوص کودکان کم عمق است. در آنجا تیوپ هایی وجود دارد تا در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید. شرایطی که در پارک آبی باکو و دیگر پارک های آبی نیز وجود دارد.

یکی از مزیت های خوب آکوا پارک باتومی، وجود آن در مجاورت ساحل دریای سیاه است. آنجا یکی از بهترین سواحل باتومی است. بنابراین، این فرصت را فراهم می کند تا دقایقی را در آنجا به استراحت بپردازید یا آفتاب بگیرید.

پارک آبی باتومی

2- رستوران و کافی شاپ

آنچه که پس از چند ساعت تفریح در میان آب ها و کالری سوزندان دلپذیر خواهد بود، نوشیدن نوشیدنی دلخواه یا یک غذای خوشمزه است. رستوران ها و کافی شاپ های آکوا پارک این فرصت را برای شما فراهم کرده است. انواع فست فودها از جمله برگرها، سیب زمینی و مرغ سوخاری حتماً توجه شما را جلب خواهد کرد.

اطلاعات لازم

  • توجه داشته باشید که همراه داشتن خوراکی و نوشیدنی به داخل محوطه ممنوع است.
  • کمدهایی وجود دارد که می توانید کیف و وسایل خود را در آنجا بگذارید. استفاده از کمدها مستلزم پرداخت هزینه است.
  • در صورتی که حوله همراه نداشته باشید، می توانید با پرداخت هزینه، از حوله های مجموعه استفاده کنید.
  • اگر اتومبیل شخصی همراه دارید، می توانید از پارکینگ استفاده کنید.
  • پارک آبی باتومی معمولاً چندان شلوغ نیست. بنابراین فرصتی فراهم است تا از همه بخش های آن در تایمی طولانی استفاده کنید. بازی بچه ها نیز در این صورت راحت­ تر و بدون نگرانی از آسیب های احتمالی خواهد بود.
  • استفاده از سرویس بهداشتی رایگان است.

پارک آبی باتومی

 

ساعت کار و آدرس آکوا پارک باتومی

پارک را می توانید در 30 کیلومتری مرکز شهر، در امتداد بلوار باتومی و در خیابان Khimshiashvili پیدا کنید. این مجموعه هر روز از ساعت 9:00 صبح تا 20:00 پذیرای مراجعه کنندگان است. قیمت بلیط برای بزرگسالان 40 لاری است. ورود برای کودکان کمتر از 7 سال رایگان است.

Address:12, Khimshiashvili St, Batumi Georgia

 

امتیاز 4.50از 5 (2 رای)