فواره های رقصان باتومی ترکیب موزون آب، نور و موسیقی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 21 تیر 1399 0
فواره های رقصان باتومی ترکیب موزون آب، نور و موسیقی

برای سرگرمی و کسب آرامش، در سفر به باتومی گزینه های مختلفی وجود دارد. یکی از این گزینه ها تماشای فواره های موزون یا «آبنمای رقصان باتومی» (dancing fountains Batumi) است. در دنیای مدرن امروز فواره ها و آبنماهای شگفت انگیز و جالب توجهی وجود دارد. گذشته از جذابیت های بصری، قطعاً تأثیر مثبتی که تماشای این فواره ها در ذهن و روح انسان ها می گذارد، سبب شده است تا به این پدیده که ترکیبی از هنر و خلاقیت های علمی است توجه زیادی شود و تقریباً در هر کشور توریستی نمونه ای از آن ها را دید.

آبنمای رقصان باتومی

از فواره های رقصان باتومی دیدن کنید

فواره های رقصان باتومی ترکیبی از موزیک، نور و حرکات موزون آب است. پس از گذراندن یک روز پر مشغله یا بازدید از جاهای دیدنی باتومی، سری هم به آبنمای رقصان بزنید. ساعتی را به تماشای حرکات موزون آب اختصاص دهید و گوش های خود را با صدای موسیقی که هارمونی جالبی با حرکات آب دارد، نوازش دهید.

پیشنهاد می شود شب را برای تماشا اختصاص دهید. اجرا از غروب آفتاب آغاز می شود، اما اجرای شگفت انگیز از ساعت 21:00 به بعد شروع می شود. در حین اجرا، آب فواره ها رنگ های زیبایی به خود می گیرند و جذابیت بیشتری خلق می کنند و بر اساس موسیقی های متنوعی که در ژانرها یا سبک های مختلف اجرا می شود، رقص خود را تغییر می دهند! نیمکت هایی وجود دارد تا در آنجا بنشینید و دقایقی را محو تماشای فواره های رقصان باتومی شوید. از این آبنمای رقصان دیدن کنید، بازدید از آن انرژی بخش روح و جسم شما خواهد بود.

آبنمای رقصان باتومیآبنمای رقصان باتومی

 

مقاله پیشنهادی ما :  فواره تروی

برای تماشای آبنمای رقصان باتومی به کجا برویم؟

نه تنها گردشگران خارجی، بلکه ساکنان شهر باتومی هم که ممکن است بارها حرکات موزون فواره ­ها را دیده باشند، نمی ­توانند نسبت به تماشای آن بی­ اعتنا شوند. برای دیدن این فواره­ ها کافیست به خیابان Khimshiashvili و سپس به بلوار باتومی بروید. فواره ها در سال 2009 راه اندازی شده و در بخش مدرن این بلوار واقع شده اند. اینجا گزینه خوبی برای گذران وقت با خانواده است. همچنین برای زوج ها نیز می­ تواند خاطره انگیز شود.

Address: Seaside Blvd, Batumi, Georgia

امتیاز 4.00از 5 (1 رای)