جینو پارادایس بهترین پارک آبی تفلیس

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 آبان 1399 28
جینو پارادایس بهترین پارک آبی تفلیس

در میان مکان های تفریحی تفلیس می توان به مجتمع تفریحی و پارک آبی تفلیس اشاره کرد. نام این مجموعه جینو پارادایس (gino paradise water park Tbilisi) است و یکی از بزرگ ترین پارک های آبی در شرق اروپا می باشد. این محبوب ترین پارک آبی تفلیس، با صرف هزینه 19.3 میلیون یورو و مساحت 22 هکتار در سال 2014 افتتاح شد.

امکاناتی فراهم شده تا بتوانید از خدمات ماساژ در تفلیس استفاده کنید و یا در سالن های مخصوص، برای کودکان تان جشن تولد برگزار کنید و این مزایا و خدمات آن را از دیگر پارک های آبی جهان متمایز کرده است. اینجا اولین پارک چند منظوره این گرجستان بوده و شامل پارک آبی، استخر سر پوشیده، مرکز سلامتی (اسپا  و آبگرم)، باشگاه تناسب اندام، رستوران های متعدد، کافه، بار و هتل است.

این پارک آبی تفلیس بخشی از قلمرو ساحلی دریای تفلیس را به خود اختصاص داده است؛ از این رو دارای یک ساحل خصوصی با چتر و صندلی نیز است. جینو پارادیس به یکی از محبوب ترین جاذبه های تفریحی شهر اضافه شده و بیش از 20 هکتار آن به استخر شنا و اسلایدهای آبی اختصاص داده شده است. گردشگران با بازدید از این پارک لحظاتی به یادماندنی برای خود رقم خواهند زد.

مجموعه تفریحی چند منظوره جینو پارادایس در تفلیس گرجستان

بخش های مختلف پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

 • پارک آبی
 • استخرها
 • بخش ساحلی و تفریحات مربوطه
 • بخش مخصوص کودکان
 • پارک داینو
 • بخش ماساژ و اسپا
 • بدن سازی یا فیتنس
 • رستوران و بار
 • هتل

استخر سرپوشیده پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

از کجا شروع کنیم؟

اگر با تور تفلیس به این پارک رفته اید لیدرها بسیار وارد و مجرب هستند. در میان جینو پارادایس بهترین پارک آبی تفلیس، آنقدر وسیع است که پس از ورود به آنجا و برای شروع ممکن است کمی سردرگم شوید و ندانید که از کجا شروع کنید. پیشنهاد می شود از شناور شدن با تیوب در استخر leisure آغاز کنید و از آنجا به سمت استخر موج سرازیر شوید. استخر سر پوشیده تفلیس این امکان را ایجاد کرده است تا افرادی که به هر دلیل تمایل به شنا در استخرهای روباز ندارند، یا زمانی که آب و هوای تفلیس برای شنا در فضای باز مناسب نیست، بتوانند از آن استفاده کنند. wave pool ،Olympic-sized pool و relaxed whirlpools از استخرهای مجموعه جینو پارادایس هستند.

استخر سرپوشیده در مجموعه تفریحی جینو پارادایس تفلیس

استخرهای پارک آبی تفلیس

1- استخر المپیک

استخر المپیک (Olympic-sized pool) به طول 25 متر و ظرفیت 250 نفر، دارای 5 مسیر شنا است. بیشترین عمق این مجموعه 1.65 متر بوده و دمای آب آن 27 درجه سانتیگراد است.

استخر المپیک در پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

2- استخرهای گردابی آرامش

از استخرهای گردابی (relaxed whirlpools) برای آرامش استفاده کنید. در داخل این استخرها صندلی هایی تعبیه شده است، به طوریکه با نشستن بر روی صندلی‌ها، در واقع در داخل استخر نشسته اید و در حین استراحت، آب در حال چرخش بدن‌تان را ماساژ می دهد. بیشترین درجه حرارت آب در استخرهای گردابی 34- 36 درجه سانتی‌گراد و بیشترین عمق 1.1 متر است.

استخر گردابی آرامش در پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

3- استخر کشتی دزدان دریایی

استخر کشتی دزدان دریایی یک کشتی 3 طبقه است که در طبقه سوم آن چشم اندازی از کل مجموعه تفریحی جینو پارادایس خواهید داشت. برای نشیدن انواع نوشیدنی ها می توانید به طبقه دوم بروید. استخر نیز در طبقه همکف واقع شده و آب آن حالت گرداب گونه دارد.

استخر کشتی دزدان دریایی در پارک ابی تفلیس

جکوزی در کشتی دزدان دریایی پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

4- استخر موج

اگر می خواهید به استخری بروید که در آنجا حس حضور در آب دریا به شما دست دهد، استخر موج (wave pool) را انتخاب کنید. در اینجا موج هایی مصنوعی از طریق دیواری به نام climbing wall تولید می شود. دمای آب 28-30 درجه سانتی گراد، حدأکثر عمق آب استخر 2 متر و بالاترین ارتفاع موج ها به 1.8 متر می رسد.

5- کافه استخر

کافه استخر همانطور که از اسمش پیداست، استخری است که شما می توانید در آنجا هر خوراکی و نوشیدنی که در کافه های معمولی سرو می شود را سفارش دهید. اما بر خلاف کافه های معمولی، آن ها در صندلی که در فضای استخر و محیط آبی تعبیه شده است میل کنید. پیشنهاد می شود کافه استخر را پس از گذراندن اسلایدهای مختلف گزینش کنید تا بتوانید دقایقی را در آنجا سپری کرده و کمی استراحت کنید.

سرسره سورتمه یا توبوگان

سرسره سورتمه یا توبوگان پارک آبی تفلیس را می توان مرتفع ترین سرسره شرق اروپا دانست. 6 توبوگان در جینو پارادایس وجود دارد و سرعت هر کدام متفاوت از دیگری است. بالاترین سرعت این سرسره 60 کیلومتر در ساعت بوده و به همین دلیل بچه های کمتر از 12 سال مجاز به استفاده از آن نیستند.

توبوگان یا سرسره سورتمه در پارک جینو پارادایس تفلیس

سرسره توبوگان در پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

تفریحات ساحلی

همانطور که قبلاً ذکر شد، بخشی از پارک ابی جینو پارادایس ساحل تفلیس که یکی از جاهای دیدنی تفلیس است را در بر گرفته است. استراحت و آفتاب گرفتن در ساحل و استفاده از تفریحات ساحلی، جت اسکی، قایق سواری، قایق موز، دوچرخه سواری از تفریحات ساحلی هستند. والیبال ساحلی از دیگر از سرگرمی هایی ساحلی این پارک آبی می باشد. اتاق تعویض لباس و دوش از خدمات ساحلی هستند. بهترین کوکتل ها و غذاهای خوشمزه برای پذیرایی شما وجود دارد. برای استراحت نیز می توانید از خانه های ییلاقی که در کنار ساحل ساخته شده است استفاده کنید.

والیبال ساحلی در مجموعه تفریحی جینو پارادایس

بخش تفریحات کودکان

بخش تفریحات کودکان شامل تفریحات آبی و غیر آبی است. سرسره های آبی کوتاه با پیچ و خم کم که در نهایت به استخری از آب ختم می شوند و آب بازی در زیر فواره ها، تفریحات آبی این بخش را شامل می شود. یک شهربازی که شامل زمین بسکتبال، ترامبولین، تاب، سرسره، سرسره بادی، الاکلنگ و چرخ و فلک است نیز بخش تفریحات غیر آبی را تشکیل داده است. اگر کودکتان از آب می ترسد یا تمایلی به آب بازی و تفریحات آبی ندارد، او را به شهربازی مجموعه ببرید.

پارک آبی جینو پارادایس در تفلیس گرجستان

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس گرجستان، بخش کودکان

پارک داینو

برای سفر به چند میلیون سال قبل، به پارک داینو بروید. این بخش به ویژه برای بچه هایی که کمی خیال پرداز هستند می تواند جالب توجه باشد. دایناسورهایی مانند یانگچوانوسور، تیرانوسوروس، آنکلیسور، آپاتاسور، کارناتاسور، دیلوفوسور و سه شاخ چهره، در پارک داینو شبیه سازی شده است. به منظور شباهت دادن بیشتر محیط به زمان دایناسورها آبشار و یک غار نیز شبیه سازی و ساخته شده است.  در این قسمت بازدیدکنندگان می توانند زندگی دایناسورها را ببینند و به غاری که دارای آبشار و جاذبه های دیدنی دیگر است بروند.

پارک داینو در مجموعه چند منظوره جینو پارادایس تفلیس

غار پارک داینو

سالن تناسب اندام و استخر شنا

سالن تناسب اندام یا فیتنس مجهز به شبیه سازهای مدرن است. مربیان حرفه ای به شما کمک می کنند تا از ابزار موجود در سالن که متناسب با سن و وضعیت جسمی و فیزیکی شما است، به بهترین نحو استفاده کنید و پیرو زندگی با سبک سالم و صحیح باشید. در سالن شنا نیز استخرهای شنا منتظر شما هستند! در اینجا نیز مربیان حرفه ای و بنیانگذاران باشگاه شنای گرجستان و مربیان تأئید شده ای مانند David Murjikneli و Giorgi Marsagishvili حضور دارند تا افراد مبتدی و نیمه مبتدی را هدایت و راهنمایی کنند. شما می توانید شنا را در استخر شنای بخش سر پوشیده پارک آبی تفلیس آموزش ببینید.

سالن تناسب اندام یا فیتنس در مجموعه جینو پارادایس تفلیس

استخر شنای سرپوشیده پارک آبی تفلیس

ماساژ و اسپا در پارک آبی تفلیس

سالن ها و مراکز اسپا و ماساژ در کوالالامپور و بسیاری از کشورهای جنوب شرق آسیا وجود دارد، اما علاوه بر این کشورها، در دیگر کشورهای دنیا نیز استفاده از این روش ها پر رنگ تر شده زیرا استرس و هیجان روی هر جنبه از سلامتی تأثیر گذار است و این روش ها در کاهش اثرات سوء هیجانات منفی بسیار مؤثرند. اما ماساژ در تفلیس کجاست؟ ماساژ را می توانید در جینوپارادایس تجربه کنید. بخش ماساژ و اسپا به شما کمک می کند پس چند ساعت فعالیت، دقایقی به بدن خود استراحت بدهید و سلامتی جسم و روح خود را ارتقاء دهید. این بخش شامل دو قسمت است: 1- ماساژ ریلکسیشن و 2- ماساژ تشریفاتی. خدمات اسپا نیز در منطقه عالی یا زون اکسلنت ارائه می شود.

سالن ماساژ و اسپا در مجموعه جینو پارادایس تفلیس گرجستان

ماساژ ریلکسیشن شامل موارد زیر است:

 • ریلکسیشن: (90 دقیقه) 150 GEL
 • ضد استرس:  (70 دقیقه) GEL 135
 • لاین-لاین: (60 دقیقه) GEL 117
 • ماساژ رُز بلیس: (60 دقیقه) GEL 129
 • ماساژ سوئدی: (60 دقیقه) GEL 79
 • ماساژ شکلات: (60 دقیقه)  GEL 89

ماساژ تشریفاتی شامل موارد زیر است:

 • رز گاردن:  (100 دقیقه) GEL 199
 • سوث نوتس:  (100 دقیقه) GEL 199
 • درمان با سنگ گرم:  (80 دقیقه) GEL 155
 • آب درمانی: (60 دقیقه).

ماساژ تشریفاتی در سالن های مجزا:

 • ماساژ ستون فقرات: (30 دقیقه) GEL 39
 • ماساژ پاها: (30 دقیقه) GEL 35
 • ماساژ کلاسیک: (40 دقیقه) GEL 49
 • ماساژ سر و صورت: (30 دقیقه) GEL 35

سالن ماساژ و اسپا در مجموعه جینو پارادایس گرجستان

منطقه عالی یا زون اکسلنت

منطقه عالی یا زون اکسلنت یک منطقه خصوصی برای اسپا در پارک آبی جینو تفلیس است که در آنجا همه شرایط برای ایجاد حس آرامش و نهایت لذت از این حس مهیا شده است. سونای گیاهی، اتاق یخ، حمام بخار جزء بخش های زون اکسلنت هستند.

1- سونای گیاهی

سونای گیاهی یکی از بخش های زون اِکسلنت است که ترکیبی از آروماتراپی بوده و جنبه های پزشکی – درمانی زیادی دارد. در این قسمت همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد؛ شما می توانید روغن مورد علاقه خود را برای اسپا انتخاب کنید. بوی معطری که در هنگام اسپا در محیط وجود دارد و همچنین گیاهی که برای انجام این کار انتخاب می کنید، در درجه اول نیروهای از دست رفته بدن را بر می گرداند و بدن را بازسازی می کند. انتخاب بوهای معطر، روغن اِتر و سونای آروماتراپی برای پیشگیری و درمان بیماری های مختلف، به ویژه پیشگیری و درمان بیماری های تنفسی مفید و کاربردی است؛ همچنین سیستم ایمنی را تقویت کرده و پوست را براق و الاستیک می کند. رطوبت این بخش بین 55-60%، درجه حرارت 45-60 درجه سانتی گراد و مدت زمان حضور شما 10 تا 25 دقیقه است.

2- اتاق یخ در جینو پارادایس تفلیس

در زون اکسلنت، بخشی هم به نام اتاق یخ وجود دارد که به منظور کریوتراپی یا همان سرما درمانی راه اندازی شده است. در اینجا دمای پایین بر ارگانیسم بدن تأثیر می گذارد و مقدار زیادی کالری از بین می رود و این حالت ابزاری برای کاهش وزن و همچنین از بین رفتن سلولیت محسوب می شود. در اتاق یخ، میزان رطوبت 43%، دما 10 درجه سانتی گراد و مدت زمان حضور 1 تا 3 دقیقه است.

اتاق یخ در زون اکسلنت مجموعه جینو پارادایس تفلیس

3- حمام بخار

بر خلاف سونای خشک، در حمام بخار رطوبت هوا در بیشترین مقدار ممکن است. آرامش و حفظ حالت الاستیکی پوست، کاهش سطح کلسترول خون، کاهش سلولیت، حفظ تعادل الکترولیت پوست و حفظ آب بدن از مزایای استفاده از حمام بخار است. در حمام بخار رطوبت 100% و دما 42-44 درجه سانتی گراد است.

4- حمام طلا

آیا تا به حال به حمام طلا رفته اید؟! حمام طلا را در مجموعه جینو پارادایس تجربه کنید. در اینجا می توانید دقایقی را در وانی از جنس طلای 24 عیار که با ترکیباتی مثل گریپ فروت، نارگیل، شیر، آب انگور و ترکیبات وابسته که به آن که برای پوست مفید هستند پر شده و با گل های اسطخودوس مزین شده است، استراحت و کسب آرامش کنید. حمام طلا با آب انگور گرم به دلیل وجود الکل، برای پوست مفید است. اتانول موجود سبب تقویت پوست می گردد. کاهش فشارها و کشمکش های روحی، تقویت سیستم ایمنی بدن، تنظیم فشار خون، رطوبت رسانی به پوست، رفع سموم بدن، افزایش حالت ارتجاعی پوست، جوان سازی پوست و تأثیر مثبت بر سیستم عصبی از دیگر مزایای استفاده از حمام طلا است.  دمای این حمام 33-36 درجه سانتی گراد و مدت زمان حضور 10-15 دقیقه است.

حمام طلا در مجموعه جینو پارادایس تفلیس گرجستان

منطقه مخصوص یا زون VIP

در منطقه مخصوص یا زون VIP نیز خدمات سونای متعددی ارائه می شود که تعدادی از آن ها در ذیل ارائه شده است. استفاده از هر کدام از قسمت های زون VIP مستلزم پرداخت هزینه است.

1- سونای بخار نمک

سونای بخار نمک یکی از محبوب ترین انواع سونا در کل اروپا است. در این سونا از نمک ید دار استفاده می شود، در نتیجه سبب عملکرد بهتر غده تیروئید می گردد. مبارزه با سلولیت و کاهش افسردگی از دیگر مزیت سونای بخار نمک است.

2- سونای رومی در پارک آبی تفلیس

اگر به سونا به سبک روم باستان علاقه مند هستید و برایتان جالب به نظر می رسد، سونای رومی که درصد رطوبت بالایی هم دارد، گزینه مناسبی است. قوت و استحکام پوست و همچنین افزایش لطافت و انعطاف آن، نتیجه ای است که از سونای رومی حاصل می شود. همچنین این روش در کاهش خستگی عضلات و درد مفاصل، کاهش وزن و افزایش سوخت و ساز بدن مؤثر است.

سالن سونای رومی در مجموعه جینو پارادایس تفلیس گرجستان

3- سونای فنلاندی

سونای فنلاندی که شامل طیفی از سوناهای خشک است پس از گذشت صدها سال همچنان طرفداران خود را دارد. در این روش، دمای هوا در بالاترین حالت به 90 تا 100 درجه سانتیگراد می رسد و رطوبت نسبتاً کم است (45-50%). در این روش سرعت گردش خون بالا رفته و در نتیجۀ آن متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن افزایش می یابد و همین امر سبب سم زدایی و خروج مایعات سمی و غیرضروری از بدن می گردد.

سونای فنلاندی در مجموعه جینو پارادایس تفلیس گرجستان

4- سونای اینفرا

سونای اینفرا در محیطی خاص انجام می شود. اجزای تشکیل دهنده محوطه از موادی تشکیل شده اند که در هنگام ایجاد اشعه فروسرخ و در نتیجه تولید گرمای حاصل از آن، مواد زیستی فعالی تولید می شود که سبب از بین رفتن باکتری ها می شود. پس از 20 الی 25 دقیقه حضور در اتاق سونای اینفرا، حدود 12 تا 150 کالری سوزانده می شود که این امر می تواند با چند بار تکرار، سبب کاهش وزن مختصر گردد. دمای این قسمت بین 32-38 درجه سانتیگراد و میزان رطوبت 40-45% است.

سونای اینفرا در پرک جینو پارادایس تفلیس گرجستان

5- سونای فاکس دن

اگر می خواهید ترکیبی از سونای گیاهی و حمام بخار را تجربه کنید، سونای فاکس دن را انتخاب کنید. در این بخش که دمای آن 42-44 درجه سانتی گراد و رطوبت 100% است، یک جکوزی کوچک نیز برای ماساژ پاها تعبیه شده است.

سونای فاکس دن در مجموعه تفریحی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

رستوران و بار

در رستوران ها و بارهای این پارک آبی تفلیس، از خوردن انواع غذاهای خوشمزه با طراحی و ظاهری زیبا و نوشیدن انواع نوشیدنی ها لذت خواهید برد. غذاها و نوشیدنی در دسته بندی های مختلف و در سالن های مجزا ارائه می شوند تا انتخاب راحت تری داشته باشید. انواع سالاد، دسرها، ساندویج، برگرها و پیتزا، نوشابه ها و نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی. گاستروبار (GASTRO BAR)، لاین (LINE)، بلک برگر (BLACK BURGER)، لانگر بار (LOUNGE BAR)، اپن بار (OPEN BAR) و تراس (TERRACE) از سالن های غذاخوری این مجموعه تفریحی هستند.

رستوران تراس در مجموعه تفریحی جینو پارادایس تفلیس گرجستان

سالن فست فود در مجموعه تفریحی جینو پارادایس تفلیس

غذا و دسر در رستوران مجموعه تفریحی جینو پارادایس

هتل

هتل در داخل مجموعه جینو پارادایس واقع شده و اتاق های لوکس آن دارای تختخواب های یک نفره، دو نفره و سه نفره است. مهمانان هتل می توانند از تخفیف هایی که در مورد بسته های Joy  و VIP پارک آبی اعمال می شود، بهره مند شوند. این هتل دارای پارکینگ رایگان است. نزدیک ترین فرودگاه به هتل، فرودگاه بین المللی تفلیس می باشد.اگر مایل به خرید در تفلیس هستید میتونید مقاله مراکز خرید تفلیس رو مطالعه کنید.

هتل جینو پارادایس تفلیس گرجستان

هتل جینو پارادایس در تفلیس گرجستان

بهترین زمان بازدید از پارک آبی تفلیس

این پارک آبی در زمستان کمی محدود است. همانند پارک آبی باکو، بهترین زمان برای بازدید از این پارک آبی تفلیس، فصل تابستان است، زیرا استخرهای شنای روباز و اسلایدهای آبی از جمله استخر موج، رودخانه وحشی، استخر کودکان و توبوگان (سرسره آبی 31 متری مخصوص بچه های 12 سال و بالاتر و بزرگسالان) و استخر کشتی دزدان دریایی با جکوزی، تنها در این فصل باز هستند و امکان استفاده از آن ها وجود دارد.

شهربازی کودکان و پارک تفریحی داینو نیز طی فصول گرم باز هستند. طرفداران ورزش های هیجان انگیز نیز می توانند در این فصل از پارک Tarzania استفاده کنند و ورزش ها و تفریحات طنابی انجام دهند. ایرانی ها نیز از نیمه دوم ماه می تا نیمه اول ماه اکتبر که درجه حرارت هوا و درجه حرارت بدن با محیط زیست تناسب دارد به این مجموعه مراجعه می کنند. با این حال، به دلیل اینکه گرجی ها بدن شان در برابر سرما نسبت به ایرانی ها مقاوم تر است، حتی از بخش پارک آبی تفلیس در زمان بارش برف نیز استفاده می کنند.

مرکز سلامتی و آبگرم، سونا، باشگاه تناسب اندام و استخر سرپوشیده تفلیس، شامل یک استخر شنا و اسلایدهای آبی کوچک برای بچه ها است. این مرکز در تمام طول سال خدمات خود را ارائه می دهند. برگزاری جشن تولد برای کودکان نیز در تمام روزهای سال ممکن است و رستوران ها، کافه ها، بارها و هتل فعال هستند.

پارک آبی جینو پارادایس در تفلیس گرجستان

قیمت بلیط پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

پارک آبی تفلیس قیمت‌های مختلفی در بخش های مختلف دارد که به شرح زیر است:

قیمت پارک آبی: بزرگسالان Gel 30، دانشجویان: Gel 20، دانش آموزن: Gel 15.

بخش بدن سازی یا فیت نس: یک جلسه: Gel 12، دوازده جلسه: Gel 120، یک ماهه: Gel 210.

قیمت بلیط زون VIP در روزهای دوشنبه تا جمعه Gel 60 و در روزهای آخر هفته (شنبه و یکشنبه) Gel 80 است.

پارک آبی تفلیس گرجستان، جینو پارادایس

ساعت کار، آدرس و نحوه دسترسی

ساعت کار بخش پارک آبی 10:00 تا 20:00 و ساعت کار سالن بدن سازی 8:00 تا 21:00 است. اگر می خواهید بدانید آدرس این مجموعه تفریحی گرجستان کجاست از آدرس زیر کمک بگیرید.

Address: Beshenova st., 9 | Tbilisi Sea Reservoir, Tbilisi 0101, Georgia.

Phone: +995 322 15 85 85

در سفر به گرجستان در صورتی از طریق تور اقدام نکرده اید و می خواهید به صورت شخصی به پارک بروید، می توانید از اتوبوس و یا تاکسی استفاده کنید.

 • دسترسی با اتوبوس: اگر می خواهید از طریق اتوبوس اقدام کنید باید خود را به میدان پوشکین شهر تفلیس برسانید. از آنجا سوار اتوبوس های خط 23 یا 95 را سوار شوید و پس از گذراندن یازده ایستگاه، در ایستگاه پل عابر راه آهن پیاده شوید. سپس مجدداً باید سوار اتوبوس شوید، این بار باید از اتوبوس های خط 36، 48 یا 111 استفاده کنید و پس از 11 ایستگاه، در ایستگاه خیابان ساماگرتی (Samgereti Street) پیاده شوید. از اینجا تا جینو پارادایس 2 کیلومتر پیاده روی لازم است.
 • دسترسی با تاکسی: مطمئناً این روش دسترسی راحت تر است. برای این منظور می توانید هم از تاکسی های موجود در خیابان استفاده کنید و هم از تاکسی های آنلاین مثل گوتریپ و تاکسی آن که البته باید نرم افزارهای مربوط به آن ها را روی تلفن همراهتان نصب کنید.

امتیاز 4.74از 5 (62 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Shima
در تاریخ: 17:57:40 1399/8/26

پارک آبی جینو پارادایس یکی از بهترین جاهای دیدنی تفلیس هست.پارک آبی بزرگی که بالغ بر۲۲هکتار وسعت داره و کلی برنامه ها و قسمت های هیجان انگیز مثل پارک داینو بخش ساحلی سرسره سورتمه و البته برای کودکان هم بخش جدا داره که با خیال راحت میتونن بازی و تفریح کنن.پیشنهاد میکنم سفر به تفلیس و البته لذت ازین پارک آبی رو از دست ندین

حمیده فیروزکوهی
در تاریخ: 15:09:41 1399/7/10

زبون آدم بند میاد و عقل آدم قفل میکنه از این همه جذابیت واقعا باید دست شخص یا اشخاصی که پیشنهاد همچین مجموعه ای رو دادن بوسید احسنت به این همه خلاقیت من اگر وارد این پارک بشم اول از جاهای هیجانیش شروع میکنم و در آخر میرم برا ماساژ و ریلکس کردن. واقعاااااااا عالیییییی

سامان صدری
در تاریخ: 13:56:03 1399/7/10

آخ که چه حالی میده اینجا ای کاش یه جوری میشد من از همینجا این عکس باز میشد من میپریدم تو این پارک آبی از اون جاهایی هست که آدم دلش نمیخواد بیاد بیرون ازش من یکبار تو ترکیه اجربه کردم که خیلی زیاد خوب بوده قطعا و 100درصد اینجا هم بی نظیره و کلی خوش میگذره چون من آب هست و تجات غریق هستم کلا هر جای که مربوط به آب باشه استخر دریا و پارک آبی کلا بهم خوش میگذره و انرژی خوب میگیرم اینجور جاها مثل پارک آبی جای که بری توش و برگردی تا ماها انرژی داری کلا بگم هر کی نره به شدت از دستش رفته

زهرا سامانلو
در تاریخ: 19:31:58 1399/7/9

پارک آبی تفلیس تنها پارک آبی شهر تفلیس هستش و همه گردشگرانی که به تفلیس میان از این پارک آبی استفاده میکنن، این پارک آبی بسیار بزرگ و مجهز هستش . این پارک آبی روباز هست و بهترین زمان استفاده در فصل تابستان هست ، جالب اینجاس که اهالی تفلیس تا زمانی که برف نیاد از این پارک استفاده میکنن در این پارک آبی امکانتی مثل کافه رستوران و انواع سرسره ها رو داره.

محسن آدینه
در تاریخ: 17:26:35 1399/7/9

فراهم شدن این همه امکانات مفرح در یک مجموعه قطعا هم بحث در آمدزایی خوبی داره هم به جذب و رضایت گردشگر کمک میکنه. نیاز به گفتن نداره که چقدر پتانسیل قدرتمندیه این صنعت برای کسب در امد و کمک به اقتصاد یک کشور .کاشکی بدونیم که توی چه کشور زیبایی هستیم با جاذبه های گردشگری طبیعی و بسیار زیبا و تشنه جذب گردشگر

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید