بازار واگزال تفلیس برای سلیقه های مختلف

بازار واگزال تفلیس برای سلیقه های مختلف

بازار واگزال تفلیس یکی از معروف ترین بازارهای این شهر است که برای گشت و گذار و خرید یک روز کامل را از شما می گیرد و شما را به بخش های مختلف خود جذب می کند. این بازار را می توانید در محله واگزال پیدا کنید. اینجا گزینه مناسبی برای خرید انواع و اقسام اجناس به قیمت های مناسب است. برای خرید سوغاتی سری به این بازار بزنید. بازار واگزال از بخش های مختلفی تشکیل شده است و می تواند پوشش دهنده سلیقه های مختلف باشد.

بازار واگزال تفلیس

بازار واگزال تفلیس

قسمت های مختلف بازار واگزال تفلیس

  • بازار روباز میوه، تره بار و گوشت: در این قسمت می توانید انواع میوه ها و سبزیجات و انواع گوشت ها را خریداری نمایید. گوشت ها شامل گوشت مرغ، گوشت گوساله و انواع ماهی است. توجه داشته باشید که گرجی ها از گوشت گاو و گوسفند استفاده نمی کنند؛ در ضمن اگر ذبح اسلامی و حلال بودن گوشت برایتان اهمیت دارد، گوشت مورد نیازتان را از این بازار خریداری نکنید. محصولات این بخش به صورت عمده نیز به فروش می رسد.
  • بازار سرپوشیده و دالانی شکل: این قسمت همانند بازارهای سنتی که در دیگر شهرها مثل بازار قیصریه اربیل یا بازار کمرالتی دیده می شود است. اگر در صدد خرید انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، کفش و اسباب بازی هستید، سری به این بخش بزنید. برای خرید شیرینی و شکلات، انواع ادویه جات و سوغات گرجستان نیز به بازار سرپوشیده بروید.
  • پاساژ سنترال تفلیس: در منطقه واگزالی و در نزدیکی بازار واگزال تفلیس، می توانید یکی از مراکز خرید تفلیس، یعنی پاساژ سنترال تفلیس را پیدا و از آنجا انواع پوشاک با برندهای داخلی و خارجی را خریداری کنید. انواع لوازم الکترونیکی، موبایل، لپ تاب و لوازم جانبی را نیز می‌توانید از این پاساژ تهیه کنید.

بازار واگزال تفلیس

بازار واگزال تفلیس

پاساژ سنترال مال در خیابان واگزال تفلیس

آدرس بازار واگزال تفلیس

واگزال به زبان گرجی به معنی راه آهن است. به دلیل اینکه این بازار در کنار خط راه آهن قرار دارد، به این نام خوانده شده است و با توجه به دسترسی آسان از طریق مترو و اتوبوس، مراجعه کنندگان زیادی دارد. اگر از مترو استفاده کردید، در ایستگاه استیشن اسکور پیاده شوید. پس از بازدید از جاهای دیدنی تفلیس و پس از گذراندن اوقاتی خوش در خیابان شاردنی تفلیس سری هم به این مجموعه خرید بزنید. اگر تمایل دارید بدانید این مجموعه خرید گرجستان کجاست، از آدرس زیر استفاده کنید.

Address: Giorgi Kuchishvili St, Tbilisi, Georgia.

امتیاز 4.62از 5 (8 رای)
افزودن نظر جدید