بهترین مراکز اسپا و ماساژ در کوالالامپور

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 17 تیر 1399 1
بهترین مراکز اسپا و ماساژ در کوالالامپور

یکی از فرصت هایی که در سفر به کشورهای جنوب شرقی آسیا در اختیار گردشگران تور ها قرار می گیرد، استفاده از خدمات «اِسپا و ماساژ» است؛ مالزی نیز از این امر مستثنی نیست. اسپا در مالزی در مراکز بهداشتی – درمانی کوالالامپور به صورت حرفه ای و با به کارگیری استاندارد های لازم در مراکز اسپا یا مراکز ماساژ انجام می شود. هزینه ماساژ در مالزی با توجه به نوع خدمات مرکز مربوطه متفاوت است. تکنیک های ماساژهای سنتی و درمانی بدن که ذهن را نیز آرام می کند بر اساس تکنیک های اسپای مناطق مختلف آسیای جنوب شرقی است.

البته بجز کشورهای جنوب شرق آسیا، در کشورهایی مانند تفلیس نیز هر چند محدود تر، اما چنین برنامه هایی وجود دارد، مثلاً در پارک آبی تفلیس خدمات ماساژ و اسپا در سالن هایی مخصوص و با کیفیت بسیار خوب ارائه می شود. در ادامه، تعدادی از بهترین مراکز اسپا و ماساژ در کوالالامپور را معرفی خواهیم کرد.

اسپا در مالزی و در شهر کوالالامپور، تور های گردشگری

بهترین مراکز اسپا و ماساژ در کوالالامپور مالزی

1- سالن اسپا ویلیج

اسپا ویلیج (Spa Village) یک مرکز اسپای لوکس در ریتز کارلتون کوالالامپور است. در اینجا اسپا به روش های مختلفی از جمله روش های سنتی تایلندی، مالایی و سوئدی انجام می شود؛ اسکراب بدن نیز به روش اروپایی صورت می گیرد. ماساژ آروماتراپی برای پوست، پا و بدن همراه با ریلکسیشن وابسته به مراکز حسی بدن نیز از جمله خدمات اسپا ویلیج کوالالامپور است. پس از اتمام درمان مورد نظر، میهمانان می توانند در مکانی بی نظیر در فضای باز در منظره ای سرسبزی و همراه با چشمه های آب بنشینند.

ساعات کار اسپا ویلیج: هر روز 10:00 تا 22:00.

موقعیت: ریتز کارلتون کوالالامپور (Ritz Carlton Kuala Lumpur).

تور گردشگری مالزی و کوالالامپور و اسپا

2- مرکز اسپا و ماساژ ماندارا در مالزی

ماندارا اسپا (Mandara Spa) برنده جایزه بالینیز اسپا (Balinese spa) است. در اینجا ماساژ بدن و پا و همچنین خدمات پدیکور و مانیکور توسط متخصصین ماهر انجام می شود. مرکز اسپای ماندارا که در هتل رینایسانس کوالالامپور مالزی است، مجهز به یک اتاق ماساژ تایلندی، سوئیت های آبگرم دو نفره و لوکس با حمام بخار و دوش و اتاق های درمان با دوش بخار است. ماساژ مرطوب کننده ماندارا، ماساژی تسکین دهنده و عالی است. هزینه 50 دقیقه ماساژ درمانی برای ماساژ های خفیف که شامل ماساژ Shiatsu، ماساژ تایلندی، ماساژ هاوایی به روش Lomi-Lomi، ماساژ سوئدی و ماساژ بالینیز با روغن های لازم می باشد، RM355 است.

ساعات کار ماندارا اسپا: هر روز 10:00 تا 22:00.

موقعیت: هتل رِنایسانس کوالالامپور.

3- مرکز اسپا مجستیک

مجستیک اسپا (The Majestic Spa) در هتل مجستیک کوالالامپور با سبک های مختلف هنری معمار اسکاتلندی انجام می شود. در اینجا 7 اتاق اسپا با درهای شیشه ای و مجهز به آبگرم وجود دارد؛ در هر اتاق گل های طبیعی و تازه فضایی زیبا و مطبوع ایجاد کرده است. در اینجا اسپا با استفاده از جلبک های دریایی ایرلند و شمال بریتانیا انجام می شود. این کار موجب تحریک گردش خون، بازسازی پوست، حفظ آب پوست و کاهش سلولیت می گردد.

ساعات کار مجستیک اسپا: هر روز 10:00 صبح.

موقعیت: هتل مجستیک کوالالامپور.

اسپا در شهر کوالالامپور در مالزی و تور های گردشگری مالزی

4- ماساژ و اسپا در ساوسانا کوالالامپور

در ساوسانا (Swasana Spa) اسپا شامل درمان های طب سنتی جنوب شرقی آسیا است. ماساژ صورت، ماساژ دست و ماساژ کامل بدن همراه با استفاده از ماسک ها و اسکراب انجام می شود. مهمانان پس از ورود با آبمیوه های خانگی پذیرایی می شوند. شما می توانید به انتخاب خود انواع ماساژهایی که در اینجا ارائه می شود را انتخاب کنید: ماساژ مالایی، ماساژ تایلندی، ماساژ بالیلی. هر کدام از این ماساژها بر سیستم عصبی، عضلانی، لنفاوی و گردش خون شما تأثیر بسیار خوبی دارد.

ساعات کار ساوسانا اسپا: هر روز 10:00 تا 22:00.

موقعیت: واقع در طبقه چهارم برج باشگاه Impiana KLCC

5- حامام از مراکز اسپا در مالزی

حمام اسپا KL یک مرکز اسپای مبله به سبک مراکشی است که با حاکی های چوبی مزّین شده است. محبوب ترین درمان آبگرمی که در این مرکز اسپا انجام می شود، Gommage است که در آن تمام بدن شما با یک دستمال مرطوب و صابون مروارید سنتی مراکشی پوشیده می شود. قیمت این روش درمانی به ازای 45 دقیقه RM 168 است.

ساعات کار: هر روز 10:00 تا 22:00.

موقعیت: کوالالامپور، مرکز خرید پابلیکا، طبقه G4.

حمام اسپا در مالزی و تور های گردشگری کوالالامپور

از دیگر بهترین سالن ها و مراکز اسپا و ماساژ در کوالالامپور مالزی که می توانید در سفر به کوالالامپور به آن ها مراجعه کنید به شرح ذیل است:

  • مرکز اسپا Be Urban Wellness KL / موقعیت: Damansara Heights ، طبقه 11 / تلفن: +603 2095 1999
  • مرکز اسپا Thai Odyssey KL / موقعیت: بوکیت بینتانگ، فارنهایت 88، طبقه دوم / تلفن: +603 2143 6166
  • مرکز اسپا The Spa / موقعیت: هتل Shangri-La، طبقه دوم / تلفن: +603 2074 3581
  • مرکز اسپا The Spa / موقعیت: ماندارین اُرینتال کوالالامپور / تلفن: +603 2179 8772

بجز

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

تبسم
در تاریخ: 16:13:54 1399/2/26

عجب جای بی نظیری هست اینجا خیلی امکانات خوبی داره فقط کاش چندتا عکس بیشتر تو مقاله می بود اما خوب متن مقاله هم به خوبی حق مطلب رو ادا کرد و اطلاعات کافی را اختیار خواننده گذاشت از اون جایی که آسیای شرقی به ماساژ خیلی معروفه فکر میکنم این مرکز هم از اون ماساژهای معروف ارائه بدن حتما به امتحانش می ارزه

ثبت نظر جدید