کی ال سنترال مالزی مجموعه ای از هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 17 تیر 1399 1
کی ال سنترال مالزی مجموعه ای از هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید

مراکز خرید کوالالامپور کجاست؟ بهترین مراکز خرید این شهر را در کجا می توان یافت؟ این سؤالی است که اغلب در ذهن مسافران و گردشگران این شهر توریستی نقش می بندد. شما می توانید مجموعه ای از هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید، مغازه ها و فروشگاه ها را در «کِی ال سنترال» (KL Sentral) در شهر کوالالامپور پیدا کنید. این منطقه با وسعت 72 هکتار، در امتداد جالان دامانسارا (Jalan Damansara) و جالان تراورز (Jalan Travers) قرار داشته و در قلب مرکز تجاری KL سنترال قرار دارد، بعلاوه، در 1.5 کیلومتری حاشیه جنوب غربی منطقه تجاری مرکزی کوالالامپور واقع شده است. این منطقه بخش جدایی ناپذیر زندگی مردم کوالالامپور است و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. بزرگ ترین نقطه حمل و نقل یکپارچه مالزی از این منطقه می گذرد و بیش از 60 میلیون نفر در سال از آنجا تردد می کنند.

مجموعه ای از هتل های لوکس و غذا خوری های محلی و بین المللی مثل مک دونالد و KFC در فاصله 2 کیلومتری مرکز شهر کولالامپور قرار دارد. علاوه بر این، در مسیر پیاده روی، مغازه های رنگارنگ و تعداد زیادی معابد بودایی به چشم می خورد.

کی ال سنترال مالزی قلب خرید، هتل و رستوران در کوالالامپور

دسترسی به کی ال سنترال کوالالامپور

با توجه به اینکه این مجموعه در مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است، دسترسی به آن ساده است. شما می توانید از طریق بزرگ ترین سیستم حمل و نقل ریلی مالزی استفاده کنید و خود را به آنجا برسانید. مراکز خرید بزرگ کوالالامپور نیز فقط چند ایستگاه از ایستگاه KL Sentral  فاصله دارند. اگر از فرودگاه klia2 / KLIA کوالالامپور حرکت کنید و در صورتی که از اتوبوس استفاده کنید، از این فرودگاه تا KL سنترال حدود 1 ساعت و 15 دقیقه به طول می انجامد. قیمت بلیط اتوبوس به ازای هر نفر RM12 است.

کی ال سنترال مالزی قلب خرید و هتل در کوالالامپور

موقعیت مکانی و آدرس کی ال سنترال مالزی

مالزی، کوالالامپور، 1.5 کیلومتری حاشیه جنوب غربی منطقه تجاری مرکزی کوالالامپور، امتداد جالان دامانسارا (Jalan Damansara) و جالان تراورز (Jalan Travers).

Address: Kuala Lumpur Sentral, 50470 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysia.

امتیاز 4.75از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

تبسم
در تاریخ: 11:01:44 1399/2/25

من عاشق این مدل برج های بلند شیشه ای هستم هر جای دنیا که باشه یکی از دلایل علاقه ی شدیدم به دبی وجود برجهای شیشه ای زیاد هست اینجا هم هر چند به پای برج های دبی نمیرسه اما خب مجموعه لوکس و مدرنی هست که حتما با هر آن چه اینجا پیدا میشه از اتاق هتل و خدمات رستوران تا مراکز خرید حتما تا قیمتهای بالا عرضه میشه

ثبت نظر جدید