غذاهای با کیفیت و ارزان در خیابان جالان آلور مالزی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 21 دی 1399 2
غذاهای با کیفیت و ارزان در خیابان جالان آلور مالزی

جالان آلور (Jalan Alor) یکی از مشهورترین خیابان های کوالالامپور جهت صرف غذاهای دریایی است. این منطقه جایی است که مردم کوالالامپور، اغلب پس از گشت و گذار در مثلث طلایی به آنجا می روند. اما از آنجا که جالان آلور منطقه ای پنهان است، ممکن است کمتر در معرض دید توریست هایی که نخستین بار است به کوالالامپور می روند، واقع گردد. در طول شب، منطقه حال و هوای دیگر به خود می گیرد و پر جنب و جوش تر می شود.

غذا خوری های کوالالامپور

غذاهای دریایی در خیابان جالان آلور کوالالامپور

غذاهای دریایی این محدوده به لحاظ کیفیت خوب و از نظر قیمت نیز مناسب است. ماهی گریل شده، مارینادای سویا ساده با برنج ، بال مرغ کبابی، گوشت کبابی، نودل و دسر از بهترین و ارزان ترین غذاهای خیابان جالان آلور هستند. در غرفه ها، غذا بر روی شعله های زیاد و تند آتش طبخ می شود. فهرست منوی بیشتر غرفه های غذا همراه با تصویر غذا است که این حالت امکان انتخاب غذا را به ویژه برای گردشگران ساده می کند. اگر در سفر به مالزی، در پایتخت این شهر به دنبال جایی برای تست غذاهای دریایی بودید، سری به خیابان جالان آلور بزنید.

موقعیت و نحوه دسترسی به خیابان جالان آلور کوالالامپور

جالان آلور در نزدیکی جالان بوکیت بینتانگ (Jalan Bukit Bintang) و در فاصلۀ کوتاهی از چانگتا بوکیت بینتانگ (Changkat Bukit Bintang) قرار دارد.

ساده ترین راه دسترسی استفاده از منوریل است؛ در ایستگاه بوکیت بیتانگ پیاده شوید، به سمت شمال در جالان بوکیت بنتنگ حرکت کنید، پس از یک دقیقه پیاده روی به جالان آلور می رسید.

امتیاز 5.00از 5 (6 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 15:10:25 1399/10/20

خدایی من اگه یه روزی برم مالزی میترسم برم رستوران و غذا بخورم یه دفعه یه چیزی سفارش میدیم خوراک موش از آب درمیاد ???? بیا و درستش کن اینجا خوبه منوها عکس دارن حداقل میشه حدس زد چی تو غذا هست ولی من ترجیح میدم رستوران ایرانی پیدا کنم

تبسم
در تاریخ: 19:40:21 1399/2/24

شاید بهترین کاری که تونستن واسه رستوران ها انجام بدن وجود منو با عکس هستش که شرایط فراهم کرده گردشگری که آشنایی به غذاهایی مالزی ندارم حداقل از رو عکس اشتباه انتخاب نکنه و انتخاب درستتری داشته باشه البته بعید می‌دونم غذایی تو مالزی پیدا بشه که با ذائقه ی ما ایرانی ها جور در بیاد

ثبت نظر جدید