دیستریکت توئنتی وان کوالالامپور پارکی متفاوت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 20 دی 1399 3
دیستریکت توئنتی وان کوالالامپور پارکی متفاوت

دیستریکت توئنتی وان کوالالامپور ( District 21 Kuala Lumpur ) یک مجتمع تفریحی ماجرا جویانه در مالزی است، جایی که وسایل سرگرمی ماجرا جویانه و چالش بر انگیز برای تمام رده های سنی را دارد. این پارک که وسعتی معادل 6500 متر مربع دارد، طرح و شکلی منحصر به فرد دارد؛ تیرهای فلزی، دیوارهای فولادی و نقاشی های رنگارنگ و زنجیرها و طناب های معلق، از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه است.

قوانین ورود به دیستریکت توئنتی وان کوالالامپور

جهت ورود به این مجموعه تفریحی می بایست یک سری مقررات را رعایت نمود. مراجعه کنندگان قبل از ورود به محوطه داخلی، از دو اتاق عبور می کنند. در این دو اتاق، دستکش های محافظ و جوراب های ضد لغزش ارائه می شود.

District 21 Kualalumpur کوالالامپور مالزی

تفریحات دیستریکت توئنتی وان

این پارک دارای 11 جاذبه تفریحی با سطوح سختی مختلف است که توانایی افراد را به چالش می کشد. زیپ لاین سر پوشیده، دیوارهای کوهنوردی، سرسره های سریع (سرعت بالا)، ترامپولین ها، رول گلایدر، تونل ها و قفس های فلزی و پازل های چالش بر انگیز از جمله جاذبه های تفریحی پارک است.

به منظور حفظ امنیت، برای بازی کودکان نیز منطقه ای مجزا با وسایل بازی مخصوص در نظر گرفته شده است. چرخ و فلک، GoPedal، پیاده روی در مسیری به طول 100 متر، ماشین سواری، ماز (راههای تو در توی مارپیچ) و غیره از جمله آیتم هایی است که در زمین بازی کودکان وجود دارد. برای برخی بازی ها کلاه ایمنی، زانو بند و آرنج بند ارائه می شود.

شهر بازی دیستریکت 21 در کوالالامپور مالزی

قیمت بلیط و موقعیت دیستریکت توئنتی وان

قیمت بلیط به دیستریکت توئنتی وان مالزی در روزهای آخر هفته 76 رینگیت و در سایر روزهای 58 رینگیت است.

افراد معلول و کودکان کوتاه تر از 90 سانتی متر: رایگان.

هزینه ورودی در صورت عدم استفاده از وسایل تفریحی پارک 10 رینگیت است.

موقعیت: مالزی، کوالالامپور، پس از 35 دقیقه رانندگی از فرودگاه کوالالامپور، دسترسی به این مجتمع تفریحی حاصل می شود.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 14:20:02 1399/10/19

همیشه پارک ها طرفداران زیادی دارن ولی این پارک به نظر من یه کمی متفاوت تره نسبت به بقیه ی پارک ها بازی های جدیدتر و جالبتری داره همین تفاوت ها برای گردشگران جذاب و خواستنی میشه من که خیلی از این پارک خوشم اومد اگه یه روزی برم کوالالامپور حتما بازی های اونو امتحان میکنم

تبسم
در تاریخ: 11:02:21 1399/2/23

چقدر جالبه اینجا وسیله های که اینجا پیدا میشه فکر نمیکنم تو هر پارکی پیدا بشه بازی های جدید و سرگرم کننده ی خوبی که داره هر گردشگری رو به سمت خودش جذب می‌کنه چون حتما تجربه ی خاص و متفاوتی واسه هر کسی اینجا رقم میخوره و البته بهتر اگه کسی از پس این بازی ها بر بیاد امتحانشون کنه چون ظاهراً مار هرکسی نیست

فریده پورخدادادوند
در تاریخ: 22:47:42 1399/2/3

تا اسم پارک میاد همه ما یاد تاب و سرسره میفتیم ولی این مجموعه فراتر از این حرفاس ک یه مکان شگفت انگیز می باشد ،جایی که وسایل سرگرمی ماجرا جویانه و چالش بر انگیز برای همه رده های سنی دیده میشه ،البته به دلیل شرایطی که وجود داره باید کاملا مجهز وارد مجموعه بشیدو از دستکش های محافظ و جوراب های ضد لغزش استفاده کنیم.در این پارک بازی ها سطح بندی شده و هرکس سمتی تفریحاتی میره که از پسش بر میاد .بلیط اینجا در روز های آخر هفته گرون تره بهتون پیشنهاد میکنم وسط هفته برید تا با خیال راحت از همه وسایل استفاده کنید.

ثبت نظر جدید