موزه تعاملی پنانگ جایی برای پرواز تصورات شما

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 22 دی 1399 4
موزه تعاملی پنانگ جایی برای پرواز تصورات شما

پنانگ یکی از شهرهای توریستی مالزی و در واقع یک جزیره است که به واسطه های هنرهای خیابانی خود شناخته شده است. علاوه بر هنرهای خیابانی، هنرمندی مردم این شهر را می توان در موزه های شهر نیز جستجو کرد. «موزه تعاملی پنانگ» (Penang Interactive Museum) یکی از این موزه هاست؛ این موزه نسبت به تمام موزه هایی که می شناسیم متفاوت است.

برای ورود به موزه، باید از دیوار بزرگ پنانگ عبور کنید. آنچه که در این مجموعه جالب توجه است این است که آثار هنری بر اساس تاریخ و شیوه زندگی محلی مردم به تصویر کشیده شده است؛ از این رو، نام دیگر موزه تعاملی پنانگ را می توانMade in Penang  نامید.

موزه تعاملی پنانگ از جاهای دیدنی پنانگ

در مورد موزه تعاملی پنانگ

این جاذبه دیدنی پنانگ ساختمانی 2 طبقه است؛ در طبقه اول تصاویری سه بعدی و بزرگ مقیاس را خواهید دید؛ در طبقه دوم نیز گالری ها و اتاق های نقاشی را می بینید که نقاشی های آن به طور هنرمندانه کشیده شده، خطای دید ایجاد کرده و ذهن را درگیر می کند. در حالی که در سالن های موزه قدم می زنید و در نمایشگاه های آن به سر می برید، تصورات شما پرواز خواهد کرد!

با توجه به اینکه فضای گالری ها بزرگ و وسیع است و به اتاق ها یا بخش های کوچک تر تقسیم نشده است، فضا برای خلق تصاویر و عکس های کامل به میزان کافی و از زوایای مختلف وجود دارد. آثار هنری خاصی که در اینجا وجود دارد، به شما کمک می کند که حتی اگر عکاس حرفه ای نیستید، عکس های منحصر به فردی خلق کنید؛ تنها نکته ای که باید توجه داشته باشید، این است که به دستور العمل ها و راهنمایی هایی که در هر مورد ارائه شده است، توجه داشته باشید.

موزه تعاملی پنانگ از اماکن دیدنی پنانگ

بلیط موزه تعاملی پنانگ

هزینه ورودی برای بزرگسالان myr30 و برای بچه ها myr20 است.

ساعات کار موزه تعاملی پنانگ مالزی

دوشنبه ها تا چهارشنبه ها: 9:00 تا 18:00.

شنبه ها و یکشنبه ها: 9:00 تا 20:00.

آدرس موزه تعاملی مالزی

Address: Pengkalan Weld, Georgetown, 10300 George Town, Penang, Malaysia.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 15:05:08 1399/10/21

واقعا جالب درست شده این موزه من علاقه ای به بازدید از موزه ها ندارم ولی این موزه به مدل خاص دیگه اس شرایطی فراهم کرده که هر کسی می تونه گذشته های دور را تجربه کنه البته اگه از هر فرهنگ و شهری یه نمونه زندگی به سبک قدیمی نمایش میدادن خیلی جالبتر می شد

Ava
در تاریخ: 14:51:31 1399/5/16

چه باحاله این جا فکر میکنم بازدید از این موزه هر کسی رو به یه سفر کوتاه در دوره های مختلف تاریخ دعوت کنه و میشه وقایع اون روزگار رو لمس کرد و کاملا باهاش آشنا شد ساخت این موزه ایده جالبی بوده و متفاوت بودنش واسه همه می‌تونه جذاب باشه عالی بود

تبسم
در تاریخ: 15:59:59 1399/2/27

چقدر جالب و دیدنی و البته متفاوت به نظر من ایده ی جالبی به کار بردن و یه موزه ی متفاوت خلق کردن که این باعث جذب بیشتر گردشگر میشه حتما از نزدیک خیلی دیدنی تر هست و تاریخ رو به خوبی جلو چشم بازدید کننده به تصویر کشیدن به راحتی میشه خودتو در اون زمان متصور شد

مهراد حقانی
در تاریخ: 20:29:59 1399/2/3

به نظرم یه موزه باحاله که با کل موزه های دنیا فرق داره و یه جورایی هم تمام زمینه های علمی استراتژی فرهنگی دست برده و نمایش داده ،ما همیشه نحوه زندگی قوم های مختلف رو داخل تلویزیون میدیدیم ولی تو این موزه با کمی گشت و گذار میتونی طرز زندگی تمام قومیت ها و افراد محلی رو ببینیم که چگونه در گذشته روزگار میگذروندند ،البته ویژگی دیگر این موزه این است که انسان را دچار خطای دید می کند و چالش برانگیز می باشد.

ثبت نظر جدید