مالدیو کجاست

بهشتی روی زمین

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

اعظم الفت نیا
در تاریخ: 14:29:55 1399/7/27

مالدیو جاذبه های فراوانی دارد که همین جاذبه ها آن را به یکی از بهترین کشورهای دنیا تبدیل کرده و مردم زیادی به عنوان گردشگر و توریست به آن سفر میکنند. جزایر مالدیو را میتوان به عنوان یکی از خوش آب و هواترین مراکز گردشگری در آسیا معرفی کرد. مالدیو به عنوان کوچکترین کشور قاره آسیا به شمار میرود و مرکز آن ماله به یکی از مراکز گردشگری در دنیا تبدیل شده است. مالدیو 12هزار جزیره زیبا با طبیعتی بسیار جذاب دارد که برای گذران یک تعطیلات بسیارخوب گزینه مناسبی است. مالدیو کشوری مسلمان نشین و بسیار زیبایی است و معماری خاص دارد. از دیگر جاذبه های آن میتوان به مسجد جامع ماله و موزه ملی اشاره کرد.

فاطمه
در تاریخ: 10:27:47 1399/6/28

سلام من عاشق کشور مالدیو هستم،سواحل زیبای مرجانی با شن‌های سفید و ماهی‌های رنگارنگ و دلفین‌ها، مرداب‌های صاف و زلال لاجوردی و درختان نارگیل و نخل های قشنگش کاش بشه ی روزی این همه زیبایی رو از نزدیک ببینم وااای عاشق اون رستورانشم که باید با قایق موتوری بریم فک کنم اسمش سابسیکس باشه،ی روز حتما میرم و مالدیو رو از نزدیک میبینم

فاطمه احمدی
در تاریخ: 20:03:02 1399/5/6

کشوری مالدیو میتوان به بهشتی زیبا بروی زمین تشبیه کرد.کشوری رویایی باداشتن سواحل جزیره ای فوق العاده بی نظیر برای گردشگران ومحلی برای تفریح وخوشگذرانی می باشد.‌سواحل کشورمالدیو ازامکانات بسیاری برای توریست ها راداراست.بهترین زمان سفر به کشورمالدیو درفصلهای تابستان عالیه دارای آب وهوای خوبی است .امیدوارم یکبارهم که شده به این کشورساحلی سفرکرده وخاطرات خوبی رابرای خودتان رقم بزنید...

افسانه مهدویان
در تاریخ: 22:37:57 1399/4/16

مالدیو که جزیره ایست که سواحل آن هر گردشگری را به خود جلب میکند چونکه پایگاه غواصی در این سواحل برپاست و غواصی زیر آب بسیار جذاب است تا زیر دریا را بخوبی ببینی و ماهی ها و گیاهان زیر دریایی را لمس کنی و علاوه بر آن میتوانی در سواحل آن ماهیگیری بازی با دلفین ها را نیز تجربه کنی چیزی که نظر من را جلب کرد بنای یاد بود سونامی در ماله که بخاطر قضیه سونامی و زلزله ای که رخ داد این سازه را در مکانی بسیار آرام با طراحی زیبا و مدرن ساختن که در کنار سواحل آرام، آرامش خاصی به مردم میبخشد.

رخساره بیدار
در تاریخ: 20:48:08 1399/4/15

نمی دونم چرا اولین چیزی که از مالدیو به ذهنم می رسه اون ۱۷ گلیه که ز تیم ملی فوتبالمون خوردند. اما گذشته ازشوخی مالدیو ارام ترین جای دنیاست.مجمع الجزایری نزدیک به هم که گویادیک جزیره واحدند. و بزرگترین‌جزیره مالدیو که‌پایتخت اون هم‌محسوبدمیشه ماله هستش.این مجمع الجزایر در اقیانوس هند نزدیک به هندوستان واقع شده .و کشوری توریستی و زیبا با سواحل رویاییست.یکی از ارزوهام سفر به این کشور بسیار بسیار زیباست.

نمایش بیشتر

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.