مالدیو کجاست

بهشتی روی زمین

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

فاطمه احمدی
در تاریخ: 20:03:02 1399/5/6

کشوری مالدیو میتوان به بهشتی زیبا بروی زمین تشبیه کرد.کشوری رویایی باداشتن سواحل جزیره ای فوق العاده بی نظیر برای گردشگران ومحلی برای تفریح وخوشگذرانی می باشد.‌سواحل کشورمالدیو ازامکانات بسیاری برای توریست ها راداراست.بهترین زمان سفر به کشورمالدیو درفصلهای تابستان عالیه دارای آب وهوای خوبی است .امیدوارم یکبارهم که شده به این کشورساحلی سفرکرده وخاطرات خوبی رابرای خودتان رقم بزنید...

افسانه مهدویان
در تاریخ: 22:37:57 1399/4/16

مالدیو که جزیره ایست که سواحل آن هر گردشگری را به خود جلب میکند چونکه پایگاه غواصی در این سواحل برپاست و غواصی زیر آب بسیار جذاب است تا زیر دریا را بخوبی ببینی و ماهی ها و گیاهان زیر دریایی را لمس کنی و علاوه بر آن میتوانی در سواحل آن ماهیگیری بازی با دلفین ها را نیز تجربه کنی چیزی که نظر من را جلب کرد بنای یاد بود سونامی در ماله که بخاطر قضیه سونامی و زلزله ای که رخ داد این سازه را در مکانی بسیار آرام با طراحی زیبا و مدرن ساختن که در کنار سواحل آرام، آرامش خاصی به مردم میبخشد.

رخساره بیدار
در تاریخ: 20:48:08 1399/4/15

نمی دونم چرا اولین چیزی که از مالدیو به ذهنم می رسه اون ۱۷ گلیه که ز تیم ملی فوتبالمون خوردند. اما گذشته ازشوخی مالدیو ارام ترین جای دنیاست.مجمع الجزایری نزدیک به هم که گویادیک جزیره واحدند. و بزرگترین‌جزیره مالدیو که‌پایتخت اون هم‌محسوبدمیشه ماله هستش.این مجمع الجزایر در اقیانوس هند نزدیک به هندوستان واقع شده .و کشوری توریستی و زیبا با سواحل رویاییست.یکی از ارزوهام سفر به این کشور بسیار بسیار زیباست.

کامنت خود را در رابطه با این مقاله بنویسید و کسب درآمد کنید.