مالدیو کجاست

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 20 خرداد 1399 13

بهشتی روی زمین

امتیاز 3.75از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

سامان صدری
در تاریخ: 16:18:43 1400/2/11

جمعیت مالدیو کلن 539000 نفر هست خیلی خوبه جمعیت کم واحد پولشان روفیه هست نژادشو هندی وآریایی هست قسمت آریایی یعنی مثل ما هستن زمینهای این کشور 1.5 از سطح دریا ارتفاع دارد به خاطر همین کم ارتفاع ترین کشور جهان به شمار میرود.

خانم قربانی
در تاریخ: 20:53:23 1399/11/11

تور مالدیو یکی از بهترین تورهای دنیاست در واقع می توان گفت مالدیو بهشت روی زمین است . کشوری که در ان اوج پیشرفت و مدرنیته را می توان با چشم دید . و پایتخت ان شهر ماله است . از جاذبه هایش می توان به غواصی کردن در دریا اشاره کرد . همچنین در شمال مالدیو صخره های مرجانی بی شماری است که نقاطی دیدنی و جذاب به وجود اورده است . باتشکر از سایت خوب سفر بانک که ما را با همه جای دنیا اشنا میکند .

خانم قربانی
در تاریخ: 20:06:41 1399/11/6

به نام خدا سلام دوستان گرامی کشور مالدیو که یک کشور مدرن وپیشرفته است همه ساله بسیاری از مردم دنیا از ان دیدن میکنند و اینکه این کشور کشوری است پیشرفته که واحد پول انها روفیا است و پایتخت ان شهر ماله است . و اینکه دارای بازار های متنوع زیادی است از جمله بازار محلی ان که واقعا جالب و دیدنیست . واز اثار باستانی ان می توان به موزه ملی ماله که نشانگر تاریخ و میراث ملی مالدیو است اشاره کرد . که در ان مجموعه ای از اشیای تاریخی قرار دارد . همچنین در ساحل شمال ان صخره های مرجانی نقاطی دیدنی به وجود اورده است . که چشم هر بیننده را مجذوب خود میکند . با تشکر از سایت خوب سفر بانک .

Adrian
در تاریخ: 12:01:18 1399/9/30

سلام دوستان همراهان بزرگوار ماله كه در كشور مالديو هست يه بهشت توصيف ناپذير هست كه فقط با ديدن ميتونيد به ابعاد زيبايي اين شهر پي ببريد ساحل هاي خيره كننده رويايي رو كه از ديدنشون سير نميشيد همچنين ميتونيد براي چند روز توي يك هتل بمونيد از منظر اونجا لذت ببريد يكي از كشورهايي كه به راحتي ميتونيد با تور به اونجا سفر كنيد و تعطيلات خوبي رو براي خودتون بگذرونيد

نسرین سدیدی
در تاریخ: 23:43:17 1399/9/22

با عرض سلام. مالدیو، کشوری است در اقیانوس هند که ازنظر جغرافیایی در جنوب غربی هند قرار دارد. مالدیو هم ازنظر جمعیت و هم ازنظر مساحت، به‌عنوان کوچک‌ترین کشور قاره آسیا شناخته می‌شود. همین طور مالدیو هرچند مقصدی ساده به نظر می رسد اما مانند بهشت زیباست. اگر به مالدیو سفر کرده باشید می دانید که بسیاری از عکس های زیبایی که از مالدیو وجود دارند بدون فتوشاپ هستند.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید