امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

حمیرا رضایی
در تاریخ: 13:43:10 1399/10/20

با سلام دوباره خدمت دوستان عزیزم باید خدمتتون عرض کنم ک تایچونگ فکر کنم یکی از شهرهای بزرگ این کشور خودمختار هست. واحددپولشون دلار هست و مردمش به زبان چینی صحبت میکنن و غذای اکثریت غریب به اتفاقشون رو غذاهای دریایی تشکیل امیدهامیدوارم با تور سفر بانک همراه شده و از سفر به کشور تایوان لذت ببرید.

حمیرا رضایی
در تاریخ: 13:35:46 1399/10/20

با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز سفر بانوی در ادامه معرفی تایوان یا همون چین تایپه باید خدمتتون عرض کنم ک مردمانش بسیار فعال و کاری هستند و بلحاظ آب وهوایی گرم و مرطوب هست چون اط لفش رو دریا در بر گرفتع دارای مناظر بسیار زیبای استوایی و جنگلهای انبوه هست و بارتوجه به کوچک بودنش بسیار زیبا و قطب اقتصاد دنیا محسوب میشه و در رتیه ۱ دنیا ۹ قرار گرفته‌‌. .

حمیرا رضایی
در تاریخ: 13:32:24 1399/10/20

سلام خدمت دوستان عزیزم امروز میریم ک بریم به کشور کوچولوی تایوان که دررواقع بخشی از جنوب کشور چین محسوب میشه ک اعلام استقلال کرده و همسایگانیزچون جین ژاپن و فیلیپین این جزیزهزکوچک رو احاطه کره به زبان چینی صحبت میکنند زرد پوست هستند واحد پولشون رو دلار اعلام کردند و آینده بسیار درخشانی در انتظارش هست و اگه دقت کرده باشید روی بسیاری از لوازمی ک میخریم اسم تایوان رو خواهید دید .

سهیل
در تاریخ: 23:35:54 1399/9/22

سلام به همگی. در مورد این کشور اگاهی خیلی کمی دارم. اما می دونم که خارجی ها این کشور را همیشه فقط به دلیل مهارت های چشمگیر فناوری اش-که تصویر آن با نفوذ و برتری جهانی برچسب های ساخت تایوان تقویت شده است، می شناسند. و در حقیقت این مقصد گردشگری دربرگیرنده چشم اندازهای بسیار زیبای الهام بخش، رنگین کمانی از فرهنگ های مختلف و تاریخ بسیار غنی و شگفت انگیزی است.

سامان صدری
در تاریخ: 22:51:10 1399/9/20

جالبه برام که تایوان و هنگ کنگ که هر جفتشون تو خاک چین هستند اما خودشونو مستقل کردن االان به پرچم تایوان داشتم دقت میکردم مثل چین بود ولی گویا مثل اینکه واحد پولش دلار مخصوص تایوان هست تایوان تو ورزشهای رزمی تبهر خاصی داره فکر کنم ورزش مویتای برای تایوان باشه کشور کوچکی هم باید باشه تو آسیای شرقی نژاد زرد خیلی زیاد هستن

Shima
در تاریخ: 13:06:36 1399/9/18

سلام خدمت همه دوستان کشور تایوان یا همان چین تایپه که نام رسمی‌اش جمهوری چین است کشوری در شرق آسیا است. این کشور تنها مرزهای آبی دارد و از غرب با جمهوری خلق چین و از شمال شرق با ژاپن و از جنوب با کشور فیلیپین همسایه میباشد. واحد پول تایوان، دلار جدید تایوان است. این کشور با در اختیار داشتن نوزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا و فناوری صنعتی پیشرفته، نقش مهمی را در اقتصاد جهانی بازی می‌کند.با سفر بانک همراه بشین و از جاذبه های این کشور دیدن کنین

رخساره بیدار
در تاریخ: 19:03:00 1399/9/6

مجمع الجزایر تایوان که بانام چین تایپه هم شناخته می شود در واقع در شرق گشکر چین قرار دارد و با ژاپن و فیلیپین هم همسایه است، اب و هوایراین کشور گرمسر و بارانی است، اقتصاد تین کشور بسیار پر رونق است .کشور تایوان اواین کشور آسیایی بود که با ازدواج همجنسگرایان موافقت کرد، اگر به برخی از لوازم وررشی دور و برتان نگاه کنید جمله ساخت تایوان را خواهید دید.

نمایش بیشتر

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.