سفر به یونان

اوج تمدن غربی

امتیاز 4.79از 5 (14 رای)

نظرات کاربران

سامان صدری
در تاریخ: 13:11:15 1399/7/8

یونان از یکی از باستانی ترین کشورهای جهان هست که انواع پادشاها در آنجا حکومت کرده اند و انواع جنگهارو به خودش دیده آکروپلیس یکی از بناهای معروفی هست که در شهر آتن پایتخت این کشور قرار دارد و بسیار معروف هست و کسانی که به تاریخ علاقه مند هستند به این شهر سفر میکنند تا از این بنای زیبا و تاریخی دیدن کنند امیدوارم بتونم به این کشور سفر کنم اینطوری که شنیدم شهرهایی مثل رودس بیشتر جنبه تفریحی داره که توریستهای زیادی نسبت به آتن اونجا میره کلا 4 تا کشور هستند که قدمت به وجود آمدنشون نسبت به سایر کشورها بیشتره که اون کشورهت عبارتند از:1.مصر 2.یونان3.ایران4.ایتالیا به غیر از این چهار کشور اگر اشتباه نکنم چین هم یکی از با قدمترین ها هست مطمئن نیستم. از نظر ورزشی هم که بخوام بگم اگر خاطرتون باشه قهرمانی تیم ملی فوتبال یونان در یورو 2004 بود که همه را شگفت زده کرد.

الهه فیض
در تاریخ: 20:43:45 1399/7/3

کشور یونان کشور تاریخی هستش با معماری فوق العاده که کل دنیا از اون با خبرن و یکی از مرجع های معماری هست مخصوصا استفاده از ستون های خاص به جز اینها هم کشوری هست که بی نهایت زیباست و جزیره های بسیار زیبایی داره. توی شهر هاش آتن به نظر من تاریخی تر هستش و رودس بیشتر گردشگری. انقدر امکان تاریخیش بی نظیره که شگفت زده می شید. اگر موقعیت سفر به خارج از کشور دارید یکی از الویت هاتون این کشور زیبا باشه.

فاطمه
در تاریخ: 09:38:55 1399/7/2

سلام من عاشق سفر به یونان هستم،قطعا جاهای جذابی داره، این کشور دارای جزایر زیبایی مانند کوس، خاموس و سیوس میباشد.باید بگم که یونان زادگاه بازیهای المپیک است.و من شنیدم در یونان باستان پسرها بیشتر از دخترها ارزش و مقام داشتن که البته این جالب نیست.و ی نکته ی جالب دیگه اینکه ۷ درصد کل سنگ مرمر تولید شده در کل جهان توسط یونان تامین میشود،امیدوارم روزی به این کشور سفر کنم.

رخساره بیدار
در تاریخ: 09:25:36 1399/4/12

یونان کشوری تاریخی و مهد تمدن اروپاست.تمامی فلاسفه نامی که امروزه نظریاتشوت در کتابهای فلسفه دانشگاهی بیان شده در این کشور پا به عرصه وجود گذاشتند و رشد کردند و بالیدند و چشم فرو بستند.معماری شگفت انگیز و هنر مجسمه سازی در این کشور در دوران گذشته اروپا چشمگیر و زبانزد بوده .درست مثل ایران.اما یه نکته ای برای من جا میفته که چرا تمام کسکر هایی که روزی اوازه تمدن و بزرگیشون دنیا رو گرفته بود امروزه ز نظر سطح فرهنگی و تکنولوژی و سیاسی حرفی برای گفتن ندارند.به نظرم یونان هر چی داره مدیون یونان قدیمه.

صدیقه فرحزادی
در تاریخ: 23:21:08 1399/4/2

سلام.به نظر من سفربه یونان میتونه یکی از جذاب ترین مسافرت ها باشه.این کشور مهد رشد فلسفه بوده است .فیلسوفان بسیاری در این کشور پرورش یافته اند که ازجمله ارسطو،افلاطون،سقراط،بزرگترین ان ها می باشند. در یونان شهرهای دیدنی بسیاری وجود دارد که برای بازدید میتوان به ان ها سفر کرد و اوقات خوشی را تجربه کرد.

نمایش بیشتر

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.