اسپانیا

کشوری از عصر باستان تا عصر مدرن

امتیاز 4.71از 5 (14 رای)

نظرات کاربران

اعظم الفت نیا
در تاریخ: 14:02:14 1399/7/29

اسپانیا کشوری زیبا و جالب است و سبک زندگی آنها متفاوت است. مادرید و بارسلونا شهر های شلوغ و پرهیاهوی آن است. اگر میخواهید سبک زندگی مسلمانان اسپانیا را از نزدیک ببینید به شهر گرانادا سفر کنید و سرزمین زیبای باسک در شمال اسپانیا خالی از لطف نیست و بندر زیبای والنسیا را حتما ببینید. گردش کوتاه در جزایر قناری سفر فراموش نشدنی شما را تکمیل میکند. اسپانیا کشوری دوست داشتنی و متنوع است و البته سفر به آن به خصوص در نوروز هزینه های کمتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی به شما تحمیل میکند. اسپانیا به خاطر داشتن ترکیبی از زیبایی های تاریخی و تفکرات مدرن شناخته شده است و نیز فرهنگ و سنت های این کشور زیبا بسیار غنی و متنوع است. اسپانیا آب و هوای متنوعی دارد و بهترین زمان سفر به آن بهار و پاییز است.

سامان صدری
در تاریخ: 02:28:08 1399/7/14

اسپانیا کشور ماتادورها کشور گاو بازی که طرفداران زیادی داره و علاوه بر گاو بازی به فوتبال هم شهرت داره که معروف ترین تیم ها همانطور که همه میدونید رئال مادرید و بارسلونا هست که فوتبالیستهای لزرگی در آن بازی کردند و میکنند و رجز خونی طرفدارهای این دو باشگاه جذابیتش رو دو چندان میکنه اینطوری که شنیدم و دیدم مذهبی به اسم کاتولونیا در اسپانیا هست که اعلام استقلال کردند و حتی یک پرچم جدا دارند و پیروان خاص خودش را دارد. اسپانیا به غیر از برزیل کشورهای آمریکای جنوبی را مستعمره خودش کرده و یکی از پادشاهان اسپانیا این کشورها را خریداری کرده است و مردمان کشورهای آمریکای جنوبی به زبان اسپنیای صحبت میکنند به خاطر همین هست که ورزشکاران اسپانیایی به خصوص فوتبالیستها در اسپنیا مشغول فعالیت ورزشی خود هستند. اسپانیا صادر کننده روغن زیتون هم هست به سراسر جهان اما اینطور که شنیدم آنها به ایران میایند و روغن زیتون ما را به اسم خودشان میزنند

سامان صدری
در تاریخ: 20:54:42 1399/7/13

اسپانیا کشور ماتادورها کشوری که به گاو بازی معروفه و مسابقات زیادی برگزار میشه و تماشاچیان زیادی رو به استادیوم های گاو بازی میکشونه وقتی صحبت از اسپانیا میشه علاوه بر گاو بازی ذهنها همه به سوی فوتبال هم میره که باشگاهای رئال مادرید و بارسلونا طرفداران زیادی داره و این دو باشگاه فوتبالیستهای مطرح زیادی در آن بازی کردند و میکنند و مسابقات جذاب و دیدنیی بین این دو تیم برگزار شده و رجز خونی های زیادی بین طرفداران این دو تیم هست که جذابیتش دو چندان میشه. مذهبی به اسم کاتولونیا هست که در اسپانیا هست که اعلام استقلال کردند و پرچمشونم از پرچم اسپانیا جدا هست. کوشری کهبیشتر کشورهای آمریکای جنوبی به غی ر از برزیل رو مستعمره خودش کرده و شنیده بودم که اصلا یک از پادشاهان اسپانیا کشورهای آمریکای جنوبی رو خریداری کرده به خاطر همین هست که کشورهای آمریکای جنوبی به زبان اسپانیای صحبت میکنند برای مثال میشه کشورهایی مثل:مکزیک اکوادور کلمبیا آرژانتین نام برد آگر هم دقت بکنید بیشتر ورزشکاران به خصوص فوتبالیستهایی که در اسپانیا بازی میکنند آغلب از کشورهای آمریکای جنوبی هستن.

افسانه مهدویان
در تاریخ: 13:43:21 1399/5/3

اسپانیا جزء بهترین کشورهایی است که هر کس دوست دارد به آنجا سفر کند حال آنکه همه آپشن های مورد نظر برای سفر در اسپانیا محیاست طبیعت بکر و زیبا و دل نشین اسپانیا تاریخ و سنت اماکن تاریخی اسپانیا آب هوای بسیار خوب آنجا و فرهنگ مردم که بسیار مهمان نواز هستند همه و همه از خوبی های کشور اسپانیاست اسپانیا بزرگترین اقتصاد جهان را در بین کشورهای اروپایی دارد و سطح دانش و دانشگاه های اسپانیا زبانزد میباشد اسپانیا را همه با فوتبال میشناسند فوتبالیست های مشهور و بزرگترین باشگاه های فوتبالی را در بردارد زبان اسپانیایی خیلی شیرین است خیلی دوست دارم به اسپانیا سفر کنم و همه این جاذبه ها و زیبایی ها را از نزدیک نظاره گر باشم.

صدیقه فرحزادی
در تاریخ: 19:22:20 1399/4/6

اسپانیا یکی از کهن ترین کشور های دنیاست با معماری فوق العاده زیبا و قدیمی.سنت و مدرنیته در ان تلفیق شده است.شهر بارسلونا یکی لز دیدنی ترین کشور هاست.این کشور در زمینه فوتبال بسیار پیشرفت کرده است و فوتبالیست های به نامی در ان پرورش یافته اند.من خیلی دوس دارم به این کشور سفر کنم به نظرم مقصد خوبی برای همه گردشگرها میتونه‌ باشهو از اماکن دیدنیش لذت ببرند.

زهرا طالقانی زاده
در تاریخ: 00:00:47 1399/4/1

بهترين توصيف براي اسپانيا به نظر من اينه اگه عاشق يه كشور مدرن و شيك با معماري سلطنتي و كهن و فوق العاده اسرار اميزيد حتما يه سر به اسپانيا بزنين الگو گرفتن از معماري سازه هاي اسپانيا فوق العادس كمتر كشوري اين معماري فوق العاده رو داره اين نمونه ها رو شايد بتونين به صورت عملي و علمي بازبيني كنيد و اطلاعات جامع تري ازشون به دست بياريد ولي جاذبه توريستي و جذابيت مكاني اون اونقدر زياده كه حتي افرادي كه زياد سر از معماري هم در نميارن از ظاهر سازه ها به وجد ميان فوق العاده زيباست خصوصا افرادي مثل من كه عاشق ساختمان هاي پر شيشه و در عين حال مخروطي شكل هستن

نمایش بیشتر

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.