کشور اتریش کجاست؟

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 20 خرداد 1399 16
امتیاز 4.44از 5 (9 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ایمان
در تاریخ: 15:49:50 1399/9/24

سلام و درود و خیرمقدم خدمت سفربانکیهای جدید. اتریش از کشورهای بسیار زیبا و بی نظیر و قشنگ اروپا است. جاذبه های گردشگری—تفریحی—تاریخی—فرهنگی و غیره بسیار زیادی داره. باید یک دل سیر این کشور رو کندوکاو و زیر و رو کرد.بسیار مناطق زیبا هیجان انگیزی داره. پیشنهاد میکنم حتمن در اولین فرصت به این تمدن سفر کنید. لحظات شاد و مسرت بخشی رو تجربه خواهید کرد

Afagh
در تاریخ: 07:43:57 1399/9/19

سلام ، اتریش کشور ی محصور در خشکی ،در اروپای مرکزی قرار دارد پایتخت آن وین و زبان رسمی مردمش آلمانی است.عین کشور در قلب قاره سبز جای کرف ته است و جمعیت آن بیش از ۸میایون نفر می باشد.این کشور بدلیل تنوع معماری لقب مهد تمدن را به خود اختصاص داده است.حاذبه های فراوانی برای گردش دارد و همچنین هتل‌هایی زیبا که بر زیبایی این کشور اضافه کرده است.

فرانک
در تاریخ: 14:36:49 1399/9/18

سلام دوستان . اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. هر سلیقه‌ای که داشته باشید از سفر به اتریش لذت می‌برید.از طبیعت زیبا و بکرش. بناها و کلیساهای تاریخی متعددش که به سبک گوتیک و باروک هستند.پایتخت این کشور وین است. زبان اکثر مردمان اتریش آلمانی است و اغلب با این زبان با یکدیگر گفتگو می‌نمایند. فستیوال‌ های موسیقی و تالارهای برگزاری کنسرت و اپرا، از جذابیت‌های اتریش هستند. با سفر بانک امتحان کنین و لذت ببرین

Afagh
در تاریخ: 09:19:17 1399/9/14

سلام عزیزان همراه بانکی، اتریش یک کشور اروپایی ومحصور در خشکی است.پایتخت این کشور وین است. زبان رسمی مردم این کشور آلمانی است.جمعیت این کشور در سال ۲۰۲۰،۹میلیون نفر گزارش شده است.در واقع یکی از چهارده کشور ثروتمند دنیا می باشد.کشورالمان بزرگترین کشور تجاری با اتریش بحساب می آید.مذهب مردم این کشور بیشتر کاتولیک وتعدادکمی هم مسلمان هستند.

Nasim
در تاریخ: 00:32:05 1399/9/5

عمومی اتریش کشوری است که در قلب قاره سبز جای گرفته و جمعیت آن بیش از 8 میلیون نفر است و زبان رسمی و پرتکلم در این کشور زبان آلمانی است. اتریش از شمال با کشور های جمهوری چک و آلمان، از غرب با سوئیس و لیختن اشتاین، از جنوب با ایتالیا و و اسلوونی و از شرق با اسلواکی و مجارستان دارای مرز مشترک می باشد. اتریش عضو اتحادیه اروپا و همچنین عضو کشور های حوزه شنگن است و اتباع اتریشی بدون داشتن گذرنامه و هیچ گونه ادوات شناسایی دیگر می توانند آزادانه در بین کشور های اروپایی به سفر و گشت و گذار بپردازند.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید