آلمان کجاست ؟

امتیاز 4.86از 5 (7 رای)

نظرات کاربران

سامان صدری
در تاریخ: 00:27:23 1399/7/6

آلمان از نظر من فکر کن خیلیها با نظر من موافق باشن که یه کشور فوق پیشرفته از همه لحاظ هست کشوری که با ما نژادشون یکی هست نژاد آریایی اما اونا کجا و ما کجا بگذریم. کشور قانونمند که اگر به قوانین احترام نزارید دچار جریمه سنگین میشوید اینارو شنیدم از لحاظ اقتصادی یکی از بهترینها هست از نظر ماشین سازی که همه مستحضر هستید که بهترین خودروهارو دارن که به همه جهان عرضه میکنن که با استقبال همه جهان مواجه شده مخصوصا بنز و بی ام و که از زیباترین و مدرنترین ماشینها هست حتی مدلهای قدیمی یا بگیم کلاسیک هم جذابیت خودشو داره و ماشینهای دیگه ای مثل آ و دی و فولکس که اونا هم با استقبال مواجه شده. ولی کشوری سختگیر برای ویزا هست یعنی به همین راحتی کسی به آلمان نمیتونه سفر کنه حتی توریستی. اگرم بخوایید به اونجا برید دانشجویی و برای درس خوندن برید که اونم درگیری و سختیهای خودشو داره.

شکیبا مظاهری
در تاریخ: 10:40:21 1399/6/25

آلمان قلب تجاری اروپا است ، این کشور با فرانسه ، سوئد، ایتالیا و چک اسلواکی مرز مشترک دارد ، جمعیت این کشور جوان نیست و خیلی از زوج های آلمانی اصلا فرزند ندارند ، این کشور دارای مردمی اجتماعی و جذابی است ، آلمانی ها معمولا به سادگی با شما دوست نمی شوند و جزئیات زندگی خودشان را برایت فاش نمیکنند ، اما در عین رعایت این حفظ حریم شما در کنارشان احساس امنیت میکنی. مردمان آلمان بسیار باهوش و فعال میباشند اگر روزی به قصد مهاجرت به این کشور را داشتی نگران شغل نباشید .

الهه فیض
در تاریخ: 15:34:59 1399/6/23

آلمان کشور پیشرفته و زیبایی هست. بر خلاف اینکه می گن سرد هستن خیلی خون گرم هستن و ایرانی ها رو بخاطر نژاد آریایی خیلی دوست دارن. شرایط کاری هم اونجا خیلی خوبه و تورم خیلی پایینی داره. پر از جنگل هستش فقط خیلی روتین هستن و قانون مدارن خیلی هم دوست دارن به قوانینشون احترام گذاشته بشه. سفر پر هزینه ای هست ولی اگر کسی موقعیتش رو داره برای سفر کردن گزینه ی خوبی هست مخصوصا اگر کسی رو اونجا داشته باشی یا با تور بری چون آلمانی باید بلد باشی

افسانه مهدویان
در تاریخ: 23:47:34 1399/4/25

آلمان کشوریست با مردمان بسیار قانونمند و جدی هستند در واقع آلمان قلب تجاری اروپاست بیکاری مردم در آلمان خیلی پایین است و شرایط کاری بسیار عالی در آنجا حکم فرماست در کشور آلمان فساد بسیار پایین و نوع آوری در آنجا بسیار بالاست و به همین دلیل برای سرمایه گذاری و کار بسیار مناسب است و از مابقی کشورهای اروپایی شرایط بسیار بهتری دارد کشور آلمان شرایط تحصیلی عالی دارد و دانشگاه های شناخته شده که بسیاری از دانشجویان ایرانی در آنجا مشغول به تحصیل هستند آلمان واقعا کشور بی نظیریست.

رخساره بیدار
در تاریخ: 13:53:22 1399/4/11

آلمان کشوریه با پیشینه تاریخی یه کم‌ناراحت کننده‌هیتلر.نازیسم.صلیب شکسته و همیسه المان با این اسامی می اد تو ذهنم.الانشم که‌پیشرفته هستن و تو اروپا از نظر مالی قوی ترین هستند بازم اون ته ته اشون اون نژاد پرستیه وجود داره و باید حتما المانی صحبت کنید تا یه ذره تحویلتون بگیرند.کلا حال نمی کنن انگلیسی باهاتون حرف بزنند.اما خوب کشور زیبا و پیشرفته ای هستش .امیدوارم بشه بریم یه سفر اون ور.به امید خدا

صدیقه فرحزادی
در تاریخ: 12:26:16 1399/4/6

کشور المان یکی از زیباترین کشورهای دنیاست که اب و هوای تقریبا سردی داره و اگر قصد سفر به این کشور رو دارید حتما لباس های گرم باخودتون ببرین. فرهنگ مردم المان طوری هست که خیلی با دیگران گرم برخورد نمکنن یعنی مثل ما ایرانیا نیستن که این هم ب دلیل شرایط اب و هواییشون هست . امیدوارم سفر خوبی درپیش داشته باشید و از برلین نهایت لذت رو ببرید.

نمایش بیشتر

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.