راهنمای سفر به اندونزی

بیش از 17،000 جزیره بین اقیانوس آرام و اقیانوس هند گسترش یافته است و سبب شکل گیری منظره های شگفت انگیز و تنوع زیستی زیاد در این مناطق شده است. «اندونزی» (Indonesia) با 260 میلیون نفر، یکی از کشورهای این منطقه و چهارمین کشور پر جمعیت جهان است. زبان رسمی مردم این کشور اندونزیایی و پول رسمی آن ها روپیه است. اندونزی به صورت مجمع الجزایر بوده و هر جزیره ترکیب منحصر به فردی از زیبایی های طبیعی و فرهنگ های مختلف است؛ از بهشت پرطرفدار گردشگری بالی و لومبوک تا فرهنگ های اسرارآمیز Asmat در پاپوا و کسانی که در ارتفاعات Toraja در جنوب سولاوسی سکونت گزیده اند. اندونزی متنوع ترین و بهترین صخره های مرجانی جهان را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های توریستی اندونزی، به مجله گردشگری سایت سفربانک مراجعه نمایید.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

افسانه مهدویان
در تاریخ: 21:06:42 1399/4/12

کشور اندونزی را باید شهر معابد نامید معبدهای بسیار زیبایی که در این کشور وجود دارد نگاه هر گردشگری را بخود خیره میکند ساخت و معماری عجیب این معابد برای من شگفت انگیز بود طبیعت زیبای اندونزی سواحل بسیار زیبای آن ورزش ها وتفریحات آبی اندونزی زبان زد هست در دریای بیکران اندونزی میتوان روی موج دریا موج سواری کرد اندونزی با اینکه یک کشور پرجمعیت هست ولی در بیشتر سواحل آبی آن میتوان سواحلی آرام و سر سبز را مشاهده کرد.

رخساره بیدار
در تاریخ: 23:45:52 1399/4/8

کشوری ساخته شده از هزاران جزیره. و هر جزیره خودش بهشتیه.کشور اندونزی جزو زیباترین کشورای شرق آسیاست که سفر کردن بهش جزو واجباته به نظرم.مجمع الجزایر اندونزی با کلی کوه آتشفشان و پوشش گیاهی منحصر به فردش جاذبه های توریستی فراوونی داره. ادیان یبودایی و اسلام بیشترین دین این کشور رو تشکیل می ده.اسامی جاوه و سوماترا که باره شنیدیم جزو جزایر این کشکر زیبا محسوب می شن.فکر می کنم‌باید تنوع غذایی بی نظیری داشته باشه این کشور.جالبه واحد پولش هم روپیه هستش.لالاخره اونجام میریم یه روزی.چرا که نه؟

صدیقه فرحزادی
در تاریخ: 15:08:41 1399/4/5

اندونزی جزو کشورهایی است که مسلمانان زیادی دارد.جاذبه های گردشگری زیبایی داره که میتونه برای سفرچند ردزه مناسب باشه.جزیره های اتشفشانی جاوه وسوماترا در اندونزی واقع شده اند.شهر بالی هم‌ یکی از دیدنی ترین شهر های این کشور می باشد.کشور اندونزی جزو پرجمعیت ترین کشورهای دنیاست.امیدوارم اطِالات خوبی رو در اختیارتون گذاشته باشم.با ارزوی بهترین سفرها برای شما.

کامنت خود را در رابطه با این مقاله بنویسید و کسب درآمد کنید.