راهنمای سفر به اندونزی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 20 خرداد 1399 23

بیش از 17،000 جزیره بین اقیانوس آرام و اقیانوس هند گسترش یافته است و سبب شکل گیری منظره های شگفت انگیز و تنوع زیستی زیاد در این مناطق شده است. «اندونزی» (Indonesia) با 260 میلیون نفر، یکی از کشورهای این منطقه و چهارمین کشور پر جمعیت جهان است. زبان رسمی مردم این کشور اندونزیایی و پول رسمی آن ها روپیه است. اندونزی به صورت مجمع الجزایر بوده و هر جزیره ترکیب منحصر به فردی از زیبایی های طبیعی و فرهنگ های مختلف است؛ از بهشت پرطرفدار گردشگری بالی و لومبوک تا فرهنگ های اسرارآمیز Asmat در پاپوا و کسانی که در ارتفاعات Toraja در جنوب سولاوسی سکونت گزیده اند. اندونزی متنوع ترین و بهترین صخره های مرجانی جهان را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جاذبه های توریستی اندونزی، به مجله گردشگری سایت سفربانک مراجعه نمایید.

امتیاز 4.00از 5 (5 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

خانم قربانی
در تاریخ: 11:39:46 1400/2/29

کشور اندونزی به کشور جزیره ها مشهور است که پر از تفربحات آبی و کایت سواری و موج سواریست . از زیبا ترین جزیره های اندونزی می توان به جزبره ی بالی که نه تنها در اندونزی زیباست بلکه در تمام دنیا یکی از زیبا ترین جزیره هاست و جزیره ی جاوا ست که زیبایی حیرت انگیزی دارد اشاره کرد . و به غیر از اینها باغ پرندگان و خزندگان در حزیره ی بالی برای گردشگران و مسافران خیلی جذاب و دیدنیست . به امید نابودی هر چه سریع تر ویروس کرونا که مروم با خیال راحت سفر کنن و از دیدن این همه نعمت و زیبایی خدادادی بهره ببرند .

خانم قربانی
در تاریخ: 11:34:46 1400/2/29

همون طور که میدانیم کشور اندونزی ببن اقیانوس آرام و اقیانوس هند واقع شده و چهارمین کشور پرجمعیت جهان محسوب میشه . اندونزی به صورت یه مجمع الجزایر هست و هر جزیره ترکیب منخصر به فردی از زیبایی ها ی طبیعی خدادادیست . زبان مردم کشور اندونزی اندونزیایی است و واحد پولدابن کشور روپیه است . این را بدانیم که متنوع ترین صخرههای مرجانی و زیبا ترین ساحل ها در کشور اندونزی واقع شده است اگر علاقه به دیدن این زیبایی ها دارید حتما به کشور اندونزی سفر کنید .و از دیدن این همه زیبایی لذت ببرید .

خانم قربانی
در تاریخ: 11:29:14 1400/2/29

در مورد زیبایی های کشور اندونزی تعریفات خیلی زیادی شنیدم . کشوری که پر از جزیره است و بلتبع هر جزیره زیبایی های خودش رو داره ، در کل هر جا که دریا و جزیره هست خیلی زیبا و جذاب هست به خصوص سواحل این جزیره ها و غروب دل انگیز خورشید حتما با سایت سفر بانک با قیمت های مناسبی که داره یه روز به اندونزی سفر میکنم و از زیبایی هاش لذت میبرم جون تعاریف خیلی زیادی در مورد قشنگی ها و طبیعت این کشور شنیدم .

دنیز
در تاریخ: 15:53:07 1399/12/11

جاذبه‌های طبیعی فراوانی دارد به مالزی سفر کردید حتما به آبشار کوبان سو سر بزنید از بالا که به این آبشار نگاه می کنی صخره ای است که دور تا دور آن آب سرازیر می شود این صخره بسیار سرسبز است واقعاً این آبشار یک جای دیدنی و زیبایی است در اندونزی زیستگاه ای برای اژدها هم وجود دارد که بسیار جالب است جزیره کومودو که اژدها ها در آنجا زندگی می کنند یک جاذبه جالب و باستانی می باشد این جزیره دارای سواحلی است که به رنگ صورتی هستند

دنیز
در تاریخ: 15:41:59 1399/12/11

علاقه مند به کوهنوردی هستید در اندونزی یک کوهی وجود داره به نام برومو یک کوه معمولی نیست بلکه یک کوه آتشفشانی می باشد وقتی این کوه آتشفشانی فوران می کند جلوه خاصی به طبیعت می بخشد و یک صحنه بسیار زیبا برای شما ما برای عکاسی میسازد حالا یکی از معروف ترین جاذبه های این کشور که اگر در سایت به عکسهای آن نگاه کنید عاشقش می شوید و تصمیم به سفر به این کشور می گیرید آن هم دریاچه کلیموتو می باشد دریاچه مانند دریاچه های دیگر یک رنگ ندارد بلکه رنگ های گوناگونی دارد که بسته به شرایط خودش این رنگ ها تغییر میکنند و این دریاچه یک دریاچه آتشفشانی است کلیموتو ۳ دریاچه دارد که هر کدام از این دریاچه ها یک رنگ دارند دلیل این رنگ ها هم فعالیت آتشفشان می باشد.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید