سفر به عراق

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 20 خرداد 1399 29
امتیاز 4.29از 5 (7 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

سامان صدری
در تاریخ: 20:01:42 1400/2/8

عراق کشوریه که تا اونجایی که یادمه الانو نمیدونم همیشه درگی جنگ و درگیری بوده یا تو اخبار میگن فلان شهر عراق بمب ترکیده یا حمله تروریستی شده همیشه خاطرم هست اینو و این خبرهارو از عراق شنیدم هیچوقت آب خوش از گلوی این مردم پایین نرفته انگار که نفرین شدس با اینگه خوشم نمیاد ازشون ولی دیگه از این به بعد خبرهای خوب بشنویم ازشون

خانم قربانی
در تاریخ: 22:31:42 1399/11/4

به نام خدا سلام خدمت دوستان سفر بانکی عزیز و سایت خوب سفر بانک کشور عراق که کشور همسایه ما ایرانیان است یک کشور تاریخی و کهن است که بیشتر زیارتگاه های امامان معصوم تمام مسلمانان در انجا واقع شده است . از جمله شهر های مذهبی عراق می توان به نجف کریبا کاظمین و... اشاره کرد . و اینکه کشور عراق دارای ذخایر نفتی فراوانی است و یک کشور ثر وتمند از لخاظ منابع طبیعی به حساب می اید . و وجود دو رود دجله ووفرات در این کشور باعث به وجود امدن مکان های تفریحی و ورزشی شده است .

حسن k
در تاریخ: 18:59:12 1399/11/3

سلام به همراهان سفر بانک کشور عراق از همسایگان کشور ایران و مرزهای مشترکی با ایران داره کشور عراق با ایران چندین سال در جنگ بودند وخسارتهای زیادی به این دو کشور وارد شد کشور عراق هم مثل مشهد مقدس طرفداران وزائران زیادی داره وهمیشه پر از مسافر وزائر الان به خاطر کرونا خیلی مسافر و زائر کم شده کشور عراق عرب زبان هستند و مرقد مطهر بسیاری از امامان ما در انجاست وای که همیشه موقع اربعین چه صفایی داره پیاده روی اربعین حیف که دیگه نیست ????????

Adrian
در تاریخ: 10:24:02 1399/10/22

سلام به سفر بانكي هاي گرامي مقالتون رو خوندم بسيار جالب نوشتيد و خيلي جذاب بود عراق كه يكي از همسايه هاي ايران هست و ما ايرانيها هرساله براي زيارت به اين كشور سفر ميكنيم مخصوصاسفر زيارتي پياده روي اربعين كه خيلي حال و هواي عجيبي در اين سفر هست و هرساله ميليونها ايراني و از اكثر نقاط مسلمان به عراق سفر ميكنند و به زيارت ميروند موفق و سلامت باشيد

Negin
در تاریخ: 12:56:55 1399/10/8

عراق یکی از کشورهای همسایه ایران است. این کشور وقتی که صدام زنده بود به پیروی از آمریکا و اسراییل جنگی را بر علیه کشورمان ایران شروع کرد وخون چندین هزار جوان و پیر کودک را بر زمین ریخت ، شروع کننده جنگ عراق بود . اما جوانان ایرانی خیلی خوب تونستن از پس عراق بر بیایند و بعد از هشت سال مقاومت بلاخره جنگ تمام شد ومشور به آرامش نسبی رسید . اما بعد از صدام لعنتی روابط ایران و عراق خیلی خوب شد چنانچه هم اکنون یکی از کشورهایی که با ایران پیوند تجاری دارد همین عراق است.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید