هتل بی تو سی ویو

B2 Sea View Pattaya hotel
هتل 3 ستاره

هتل رنسانس ریزورت و اسپا هتلی 5 ستاره واقع در ساحل زیبای ناجومتین و یکی از برترین پیشنهادهای ما برای اقامت در پاتایاست .
امکانات هتل بی تو سی ویو پاتایا
این هتل دارای یک استخر سر بسته است که مهمانان می توانند از شنا در آن لذت ببرند و از امکانات دیگری نظیر پارکینگ رایگان و وای فای سراسری هتل استفاده کنند.
مهمانان این هتل می توانند از ورزش های آبی مهیج در این هتل لذت ببرند و اگر تمایل به تست صبحانه های ویژه آمریکایی دارند سری به رستوران هتل بزنند و یا در صورت هرگونه درخواست و سوال به میز پذیرش هتل که به صورت 24 ساعته پاسخگو هستند ، مراجعه کنند . اگر مهمان هتل بی تو سی ویو پاتایا بودید و به سرویس نظافت اتاقتان هم نیاز داشتید با پرسنل هتل درخواست خود را مطرح کنید .



امکانات اتاق‌های هتل بی تو سی ویو پاتایا
همان طور که از نام این هتل بر می آید هتل بی تو سی ویو پاتایا رو به دریا بوده و با امکاناتی نظیر تلویزیون ، ماهواره ، یخچال ، مینی بار و حمام اختصاصی با کلیه ملزومات مورد نیاز حمام امکان آسایش و راحتی شما را در اتاق های خود فراهم آورده است .
موقعیت مکانی هتل بی تو سی ویو پاتایا
این هتل در فاصله ی 15 دقیقه ای از مرکز خرید دیدنی فلوتینگ مارکت که بر روی آب شناور است قرار گرفته است . همچنین مرکز خرید می موسا پاتایا کامیونیتی لایف استایل نیز تنها به اندازه ی 5 دقیقه با وسایل نقلیه مسافت دارد . همچنین این هتل با مرکز شهر نیم ساعت فاصله دارد . مسافران این هتل برای رسیدن به فرودگاه سوارنابومی بانکوک ، باید مسافت 2 ساعته را طی کنند .
نظر مهمانان نسبت به هتل
مسافرانی که در این هتل اقامت داشته اند به آن امتیاز 7.1 را داده اند و این هتل را برای سفری به یادماندنی به صرفه دانسته اند .

امکانات هتل

حیوانات خانگی

ورود حیوانات خانگی ممنوع

اینترنت

وای فای رایگان در محوطه عمومی

پارکینگ

پارکینگ عمومی رایگان (نیاز به رزرو ندارد)

اسپا و سلامتی

استخر شنا
استخر سرپوشیده

پذیرش

پذیرش 24 ساعته

عمومی

سیستم تهویه مطبوع
آسانسور
فاقد اتاق سیگار
امتیاز 0از 5 (0 رای)
ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.