دوسیت تانی پاتایا

Dusit Thani Pattaya
هتل 4 ستاره

هتل دوسیت تانی که در امتداد خلیج زیبای پاتایا واقع شده است ، با اتاق هایی روشن و بالکنی مشرف به منظره ی چشم نواز دریا و طراحی لوکس و راحت یکی از بهترین پیشنهادهای ما در جنوب پاتایاست . هتل دوسیت تانی در فاصله ی 7 کیلومتری از ویلای الفنت و مسافت 9.5 کیلومتری از مرکز خرید فلوتینگ قرار دارد . همچنین تا شهر زیبای بانکوک به اندازه ی یک ساعت و نیم رانندگی فاصله دارد.
دسترسی راحت به ساحل ، باغ زیبای هتل با درختان گرمسیری و بلند با آبنماهای زیبا ، اتاق بازی مخصوص کودکان و رستورانی با تصویر 180درجه ای از دریا از آپشن های جذاب هتل دوسیت تانی به شمار می روند.
هتل دوسیت تانی دارای اتاق هایی با طراحی تایلندی و بالکن اختصاصی است که بالکن اتاق ها می توانند به انتخاب شما رو به فضای باغ هتل و یا رو به دریا باشند . این هتل مجلل با ارائه ی امکاناتی نظیر زمین تنیس ، سالن ماساژ اسپا ، سالن مجهز فیتنس ، میز تور با هماهنگی تورهای مهیج گردشگری و امکان تبادل ارز در هتل ، پارکینگ رایگان و پوشش سراسری وای فای سعی داشته تا بهترین امکانات و خدمات ممکن در سطح جهانی را برای مسافران خود فراهم آورد.
مسافران هتل دوسیت تانی پاتایا می توانند برای صرف غذاهای بین المللی و محلی به رستوران کَسکید هتل مراجعه کنند. همچنین کافی شاپ بِی با سرو انواع نوشیدنی های بین المللی رو به تصویر زیبای خلیج پاتایا ، خاطره ای خوش از اقامت در هتلی لوکس برایتان به یادگار خواهد گذاشت.

امتیاز 4.00از 5 (1 رای)
ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.