هتل (پریمر سگنچر (کورت یارد ماریوت

Premier Signature hotel
هتل 4 ستاره

این هتل یکی از بهترین هتل های چهار ستاره ی شهر پاتایاست که در فاصله ی 6 دقیقه ای تا ساحل قرار دارد .
امکانات هتل پریمر سیگنیچر پاتایا
این هتل دارای استخری بزرگ و زیبا برای شناست . همچنین اتاق مخصوص سیگار و ارائه ی خدماتی نظیر سرویس رفت و برگشت به مکان های دیدنی ، سرویس نظافت اتاق ها ، خدمات اتوشویی و خشکشویی امکان راحتی مسافران را در این هتل چهار ستاره فراهم می آورد.
مهمانان این هتل می توانند از بازی بیلیارد لذت ببرند . برای تجربه ی ماساژ های درمانی به سالن ماساژ بروند و یا در سالن فیتنس ورزش کنند .
مهمانان هتل پریمر سیگنیچر برای رفت و آمد به فرودگاه می توانند از سرویس ترنسفر فرودگاهی استفاده کنند . ضمن اینکه امکان اجاره ی خودرو نیز در این هتل شما را از دغدغه ی جابجایی در پاتایا آسوده خاطر می کند .


امکانات اتاق‌های هتل پریمر سیگنیچر پاتایا

اتاق های این هتل دارای امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ، مینی بار ، یخچال و مبلمانی راحت می باشند . حمام اختصاصی اتاق های این هتل نیز دارای کلیه لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان ، سشوار و دوش آب گرم می باشد .
موقعیت مکانی هتل پریمر سیگنیچر پاتایا
این هتل تا جاده ی پرطرفدار والکینگ استریت تنها ده دقیقه ، تا معبد خائو فرابات 300 متر و تا مرکز خرید رویال گاردن یک کیلومتر فاصله دارد .
مسافران این هتل برای رسیدن به نزدیک ترین فرودگاه که فرودگاه بین المللی یوتاپائو رایونگ است به اندازه ی 30.7 کیلومتر مسافت پیش رو خواهند داشت .

امتیاز 0از 5 (0 رای)