پولمن پاتایا هتل جی

Pullman Pattaya Hotel G
هتل 4 ستاره

این هتل با طراحی تلفیقی از معماری سنتی و طراحی مدرن در کنار دریا با ساحل اختصاصی وونگ آمارت یکی از پیشنهادهای برتر ما برای اقامت در پاتایاست . 2 استخر بزرگ شنا ، کلاس های یوگا ، کلاس نقاشی سنتی تایلند به نام باتیک و سالن ماساژ اسپا از جمله امکانات جذاب هتل پولمن جی است .
پولمن پاتایا هتل جی تا بانکوک به اندازه ی نیم ساعت و تا معبد حقیقت حدودا یک کیلومتر فاصله دارد .
سالن حرفه ای آیساوان اسپا هم در فضای سالن و هم در فضای باز ، در کنار حوضچه های لوتوس و یا در اتاق اختصاصی مسافران ، آماده ی انجام خدمات ماساژ تایلندی است .
اتاق های روشن هتل پولمن با نوری ملایم و طبیعی و پنجره های بزرگ دارای امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت ، بطری های رایگان آب آشامیدنی ، حمام اختصاصی به همراه وان و دوش جداگانه ، مینی باری از انواع نوشیدنی های خنک و بالکن اختصاصی می باشند.
اگر اقامت در پولمن پاتایا هتل جی را انتخاب می کنید ، می توانید برای صرف غذاهای بین المللی، تست از منویی مفصل و کوکتل های مخصوص به رستوران د بیچ کلاب بروید و یا برای صرف انواع نوشیدنی و چایی های خوشمزه در طول روز به کافی شاپ چیل اوت بار در لابی هتل سری بزنید و از گذران اوقاتی خوش در این هتل پنج ستاره لذت ببرید . نکته ی جالب اینکه کافی شاپ و رستوارن پولمن هتل جی به محوطه ی زیبای پشت بام هتل که مخصوص آفتاب گرفتن است ، نیز دسترسی دارند که می توانید غذا و نوشیدنی
خود را در این فضا میل کنید .امکانات هتل

امکانات محوطه هتل

فضای جلوی ساحل
تراس آفتاب
ساحل خصوصی
امکانات باربیکیو
تراس / بالکن
فضای سبز

حیوانات خانگی

ورود حیوانات خانگی ممنوع

فعالیت ها

ساعت تفریح ($)
فعالیت های ساحلی
مهد کودک
خدمات ورزش های آبی ($)
کتابخانه
میز تنیس
بیلیارد
محوطه یا سالن تفریح

حمل و نقل

اجاره دوچرخه ($)

غذا و نوشیدنی

کافی شاپ
منوی غذای رژیمی (در صورت سفارش)
اسنک بار
صبحانه در اتاق
بار
رستوران

شکلات یا کلوچه ($)
میوه ($)
بطری آب ($)
امتیاز 0از 5 (0 رای)
ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.