سیام بی شور

Siam Bayshore
هتل 5 ستاره

هتل سیام بی شور ریزورت اند اسپا هشت رستوران متنوع و دو استخر زیبا در فضای باز دارد . این هتل مجلل در کنار جاده ی معروف واکینگ استریت قرار دارد و اتاق های وسیع آن رو به درخت های فضای سرسبز هتل است . تراس اختصاصی اتاق ها حال و هوای بی نظیری برای مسافران به همراه دارد.
این هتل در منطقه ی کولبری پاتایا است که حدود 500 متر از معبد خوآ فرابت فاصله دارد و اسکله ی زیبای بالی های در 800 متری هتل سیام بی شور قرار دارد.
مبلمان و دکوراسیون اتاق های هتل از بامبو و چوب درخت ساج هستند که حس مطلوبی را درفضای اتاق ایجاد می کند . همچنین تلویزیون ، چای ساز یا قهوه ساز و یک یخچال کوچک در هر اتاق موجود است .حمام اختصاصی هر اتاق دارای سشوار و کلیه لوازم بهداشتی و آرایشی بوده و به شما این امکان را می دهد که بی هیچ دغدغه ای
از این هتل لوکس لذت ببرید .
رستوران سانرایز سانست هتل به صورت 24 ساعته آماده پذیرایی از مسافران است و در این رستوران صبحانه به صورت سلف سرویس سرو می شود. همچنین شما می توانید از منوی سایر رستوران های هتل مثل رستوران سیام الفنت تای ، رستوران چینی و دریایی بالیهای و رستوران دریایی بی بی کیو تراس برای صرف غذایتان استفاده کنید. نوشیدنی های طبیعی نیزدرچهار کافی شاپ جذاب هتل سرو می شود .
خدمات اسپا و ماساژ در میان باغ سرسبز هتل با چشم انداز زیبای درختان حس آرامش عجیبی را به مسافران هدیه می کند. شما می توانید از تخت های کنار مرکز اسپا برای استراحتی کوتاه استفاده کنید و همچنین اگر اهل ورزش هستید به سالن بدنسازی هتل بروید .
به گفته ی بازدیدکنندگان از جنوب پاتایا هتل سیام بی شورمحل اقامت مورد علاقه ی مسافران و همچنین زوج های جوانی است که برای سفر به پاتایا این هتل را انتخاب کردند.
اگر از اتومبیل شخصی تان برای سفر استفاده کرده اید ، پارکینگ هتل به صورت رایگان در اختیار شماست.

امتیاز 0از 5 (0 رای)
ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.