سیگنچر پاتایا

Signature Pattaya
هتل 4 ستاره

هتل سیگنیچر ، با طراحی پیشرفته و موقعیت مکانی عالی واقع درجنوب پاتایاست . این هتل که در کنار جاده ی ساخومویت قرار دارد ، هم برای سفرهای خانوادگی و هم برای سفرهای کاری مکانی مناسب برای اقامت است. به هنگام ورود به این هتل چهار ستاره با یک لابی شیک و استقبالی دوستانه مواجه خواهید شد.
اتاق ها و سوئیت های هتل سیگنیچر به سبکی مدرن و در عین حال راحت طراحی شده اند که همه ی آن ها دارای بالکن اختصاصی با منظره ی استخر فضای باز هتل و یا رو به چشم اندازی از شهر پاتایا خواهند بود . اگر به هتل سیگنیچر آمدید ، تست غذاهای خوشمزه بین المللی در رستوران سیگنیچر بیسترو و همچنین تست نوشیدنی های تازه ی کافی شاپ سیگنیچر لاونگ را از دست ندهید .
هتل سیگنیچر تا مکان های دیدنی و معروف پاتایا مثل اسکله بالی های پیر ، جاده ی والکینگ استریت و ساحل پاتایا تنها ده دقیقه فاصله دارد و معبد خائو فرا در فاصله ی 300 متری و مرکز خرید رویال گاردن در مسافت یک کیلومتری آن قرار دارند .
وجود امکانات معمول برای اتاق ها ، سالن ماساژ ، ترنسفر فرودگاهی ، سالن فیتنس ، امکان تبادل ارز ، امکان اجاره ی خودرو و ارائه ی خدمات خشکشویی آسایش شما را در این هتل لوکس چهار ستاره فراهم می آورند.

امتیاز 0از 5 (0 رای)
ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.