هتل زاین

The Zign Hotel
هتل 5 ستاره

درفاصله ی کوتاهی از معبد حقیقت ، هتل زیبای زاین پاتایا قرار دارد . هتلی مجلل با اتاق های مدرن و مجهز که بالکن اختصاصی رو به چشم انداز زیبای دریا دارند .
اگر هتل زاین را برای اقامت خود در پاتایا در نظر دارید، انتظار بهترین خدمات هتلداری در سطح جهانی را داشته باشید و بدانید مکانی لوکس با ارائه ی بهترین امکانات تفریحی در انتظارتان خواهد بود. هتلی پنج ستاره ، با 8 رستوران که در نزدیکی ساحل ناکلوئا قرار دارد و امکاناتی نظیر استخری زیبا با صخره های سنگی و امکانات لازم برای ورزش های ساحلی نظیر والیبال ساحلی دارد . رستوران های هتل می توانند با انواع غذاهای مقوی تایلندی ، چینی و غربی پذیرای مهمانان هتل زاین باشند.
اتاق های این هتل مجلل همگی به سبک ویلایی و مدرن طراحی شده اند و دارای حمام اختصاصی لوکس می باشند که این حمام ها با انتخاب اتاقتان می توانند مشرف به چشم انداز زیبای دریا هم باشند. مرکز اسپا زفورا در این هتل مدرن می تواند انواع درمان های آبگرم را با ضمانت استفاده از بهترین مواد و محصولات طبیعی را ارائه کنند . مرکز فیتنس هتل زاین ، که با نام زِد فیتنس شناخته می شود با داشتن مربی های حرفه ای برای برگزاری کلاس های خصوصی و امکاناتی نظیر سونا ضمن سرو انواع نوشیدنی های طبیعی و تازه در سالن فیتنس یکی از امکانات جالب و مهیج این هتل به شمار می رود.

امکانات هتل

امکانات محوطه هتل

فضای جلوی ساحل
خدمات باربیکیو

حیوانات خانگی

ورود حیوانات خانگی ممنوع

فعالیت ها

فعالیت های ساحلی
پینگ پونگ
بیلیارد

غذا و نوشیدنی

بار
رستوران

اینترنت

اینترنت بی سیم رایگان در اتاق ها

پارکینگ

پارکینگ عمومی رایگان (نیاز به رزرو ندارد)
پارکینگ امنیتی

اسپا و سلامتی

استخر شنا
استخر روباز
وان آب گرم و جکوزی
ماساژ
مرکز تناسب اندام (فیتنس)
سونا

استخر و اسپا

اسپا

پذیرش

صرافی
پذیرش 24 ساعته

لباسشویی
مرکز تجاری
خدمات جلسه و ضیافت

عمومی

خدمات اتاق
فاقد اتاق سیگار

زبان گفتگو

انگلیسی
تایلندی
امتیاز 0از 5 (0 رای)
ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.