تور چابهار

مرتب سازی بر اساس :
ارزانترین
گرانترین
3.57
در حال بارگزاری تور ها ...

نظرات کاربران

محمدعلی شنوایی
در تاریخ: 20:01:54 1400/4/17

چابهار بندر زیبایی است که دست کمی از بنادر اروپایی ندارد، سواحل زیبا، صخره هایی عجیب، طلوع و غروب های دیدنی و جذاب و بازارهای متنوع ، که مشتاقان تفریح و گردش و خرید می توانند یک سفر عالی را تجربه کنند، سفربانک با فراهم کردن کردن سفرهای اقساطی می تواند زمینه ایرانگردی را خیلی بیشتر برای هموطنان فراهم نماید.

رومینا
در تاریخ: 19:56:52 1400/3/31

چابهار خیلی شهر خوب و عالی هست ک اب و هوای خیلی خوبی داره و جاهای گردشگری عالیی داره من چند بار رفتم خوشم اومد فک کنم شماهم خوشتون بیاد چون خیلی بی نظیره و عالییی من کع واقعا بهم خوش گذشت چون بی نظیره وقعا و امنیت خیلی خوبی داره واقعا امنه و حس خوبی به ادم دست میده کع خیلی واقعا آدم احساس امن میکنه من ک خیلی خوشم میاد واقعا دوس دارم بازم برم پیشنهاد میکنم شماهم برید مطمئنن خوشتون میاد و کیف میکنید

زهراقاسمی
در تاریخ: 15:38:07 1400/3/30

منم از زیبایی های چابهار شنیدم و خیلی دوست دارم اونجا را از نزدیک ببینم به نظرم با هزینه های الان، سفر پر هزینه ای بشه به نظرم جاذبه های گردشگری بسیاری داشته باشه و همچنین با وجود بازار هاش بتوان خرید های خوبی داشت فکر کنم از نظر قیمتی هم قیمت کالاهاش پایین باشه و اجناس خوبی داشته باشه .

سامان صدری
در تاریخ: 19:13:48 1400/3/19

سال 99 که که به دلیل بیماری نشد برم امسال میخواستم برم به این بندر زیبا که به خاطر قیمت سرسام آور بلیطها بکه کل از رفتن پشیمنون شدم سال 98 سر جمع کل سفر 2 میلیون شد الان بلیط هواپیما یدون رفتش شده 2 میلیون متاسفانه با اتوبوس هم که نمیشه رفت چون مسرش بسیار طولانیه حیف و صد حیف که نمیتونیم دوباره لذت ببریم امیدوارم بشه تو فرصتای دیگه رفت چابهار یه جای فوق العاده بکر و زیبا هستش

خانم قربانی
در تاریخ: 18:26:30 1400/3/11

شهر چابهار که در استان سیستان و بلوچستان قرار داره یه شهر بندری خیلی زیبایی هست که من شنیدم اجناس لوکس و زیبا و وسایل برند و مارک زیادی در آنجا به فروش میرسد . در مورد پاساژها و مراکز خرید ان تعاریف زیادی به گوش میرسد . و البته شنیده ام قیمتهای مناسبی هم دارد . به نظرم همه ی ما خانم ها که عاشق خرید و بازار و گشت و گذار تو پاساژ ها هستیم خوبه که سری هم به شهر چابهار بزنیم و از انها دیدن کنیم و کلی لذت ببریم .

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید