استان اردبیل

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 15 شهریور 1399 100

امتیاز 4.59از 5 (22 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

خاطره سادات
در تاریخ: 12:10:12 1400/4/29

اردبیل یکی از زیباترین استانهای کشور است که سفر من به اردبیل از بهترین سفرهایم تا الان بوده جنگل فندق لو یکی از مکان های گردشگری و زیبا در این استان است شهر سرعین و رفتن به اب گرم های بی نظیر این شهر یکی از تفریح های دلچسب است

خانم قربانی
در تاریخ: 21:16:15 1400/3/12

یکی از زیباترین جاده هایی که در عمرم دیدم جاده ی اسالم به خلخال بود که طول آن درحدود هفتاد کیلومتر بود . اسالم از استان گیلان شروع میشود و به شهر خلخال در جنوب استان اردبیل میرسد . وجود جنگل ، دشت ،دریاچه ،گلهای رنگارنگ ، رودخانه ،جذابیت های این جاده و این استان را بیشتر کرده است .یکی از شهر های زیبای استان اردبیل مشکین شهر است که در این شهر در طول سال های اخیر پل زیبا و متحرکی ساخته شده است که گردشگران زیادی از آن دیدن میکنند .حتما اگر به اردبیل سفر کردید از این شهر و این پل زیبا دیدن کنید .

خانم قربانی
در تاریخ: 21:09:46 1400/3/12

من حدود هشت سال پیش سفری به استان اردبیل داشتم این سفر به قدری برای من دل انگیز و خاطره انگیز بود که غیر قابل توصیف است واین حال به خاطر وجود مناطق سرسبز و زیبای این شهر بود به خصوص کوه سبلان وای که چه دامنه ی سرسبز و زیبایی داشت پر از گلهای رنگارنگ و رودخانه های پر آب و تمیز . وجود چشمه های آبگرم طبیعی و درمانی شهر سرعین به جذابیت های بیشتر شهر اردبیل افزوده است . همه ساله بسیاری از مردم کشورمان به شهر اردبیل سفر میکنند و از طبیعت زیبای آن بهره میبرند. به امید نابودی هر چه سریع تر ویروس کرونا که هر چه سریع تر مردم با خیال راحت مثل گذشته به سفر و تفریح بپردازند .

Delaram
در تاریخ: 01:23:03 1400/2/30

اردبیل یکی از استان های مرزیِ ایران هست.این استان ده تا شهر داره که سرعین از همه معروف تر و دارای گردشگران بیشتری هست. یکی از مهم ترین تفاوت اردبیل با دیگر استان های ایران در آب و هوای بسیار سرد مخصوصا در نیمه ی دوم سال هست.در این فصل ها استفاده از آب گرم سرعین و دیگر شهر ها افزایش می یابد.

اردیبهشت
در تاریخ: 09:30:05 1400/2/29

اردبیل به نظرم عین بهشته طبیعت سرسبز و زیباش اصلا قابل توصیف نیست و هوای مطبوعش. سرسبزی استانهای شمالی رو داره درحالی که شرجی نیست. واقعا بهشته خوشبحاله کسانی که اونجا زندگی میکنند و از این همه زیبایی و سرسبزی لذت میبرند. جدا از طبیعت بکر و زیباش شهر آستارا برای خرید خیلی خوبه و بدلیلی نزدیکی به مرز اجناس وارداتی زیادی رو انجا میتونید ببینید و خرید کنید بویژه که شهر زیبایی هم هست و بعد هم آبگرم سرعین که کلی خواص درمانی داره و خیلیا اصلن بخاطر این آبگرم به این استان سفر میکنند.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید