جاذبه های استان خراسان رضوی

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 15 شهریور 1399 52

امتیاز 4.43از 5 (14 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

گیسو
در تاریخ: 14:17:38 1399/12/15

میتوانید از حرم مطهر و جاهای تاریخی و دیدنی و سیاحتی لذت ببرین از طبیعت زیبا مشهد جاهای مثل پارک ملت کوهسنگی و پارک وکیل آباد و طرقبه و شاندیز و .... طبیعت های قشنگ و زیبای شهر مشهد میتونید لذت ببرید راستی سوغاتی شهر مشهد نبات و زرشک و زعفران که میتونید به عنوان سوغاتی به شهر خودتون ببرین.

یحیی
در تاریخ: 13:47:28 1399/11/5

خراسان رضوی یکی از شهر های مذهبی ایران است که حرم مطهر امام مهربانی ها امام رضا آنجا واقع شده علاوه بر جاهای زیارتی زیادی که دارد جاهای گردشگری هم دارد فقط کافیه به آنجا سفر کنیم تا بدونم بهشت ایران کجاست انشاالله که قسمت هممون بشه به پابوس امام رضا علیه سلام برویم جاهای دیدنی خراسان رضوی مسجد گوهر شاد مکتب خانه. هرکسی رفت التماس دعا دارم

حسن k
در تاریخ: 18:52:29 1399/11/3

سلام ودرود خراسان رضوی شهر معنوی ودوست داشتنی ما ایرانیاست که آرزوی رفتن وزیارت امام هشتم در اولویته سفره این شهر در تمام روزهای سال مسافر وگردشگر داره ومخصوصا در فصل اواخر بهار وفصل تابستان که اوج زائران و مسافرانه سفر به مشهد مقدس وزیادت امام هشتم حال وهوای خاصی داره همچنین وجود پارکها وتفریحگاها مثل کوه سنگی شیطان کوه وباغ وحش های زیباش باعث میشه آدم دلش دوباره هوای مسافرت کنه ..

زینب وطن دوست
در تاریخ: 18:02:35 1399/10/10

اصلی ترین جاذبه استان خراسان رضوی که درشهر مشهدر قرار دارد،مرقد مطهر امام هشتم شیعیان،حضرت امام رضا علیه السلام است.اطراف حرم این امام بزرگوار هتل ها و مسافرخانه های زیادی قرار دارد که هرکس با توجه به بودجه اش می تواند دریکی از آنها استقرار پیدا کند.بازار رضا قدیمی ترین بازار مشهد است که نزدیک حرم قرار دارد.یکی از نوستالژیک ترین بازارهایی است که لذت گشتن درهن را نباید از دست دهید.

ایمان
در تاریخ: 13:54:28 1399/10/4

خراسان رضوی شهری مملو از تاریخ و فرهنگ و هنر است . آداب و رسوم خاص خودش رو داره و لباس های محلی بی نظیری رو بر تن و بدن مردمان اون استان خواهید دید. جاذبه های تفریحی و گردشگری متعددی داره که فکر نمیکنم در مدت زمان محدودی بتوانید همه اونها رو ببینید. پس کمی هم که شده ، مدت زمان سفرتون رو افزایش بدید تا اکثر جاهای دیدنی این استان رو تماشا کنید.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید