استان مرکزی کجاست؟

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 11 بهمن 1399 4

امتیاز 4.67از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

زهراقاسمی
در تاریخ: 18:53:33 1400/4/19

استان مرکزی دارای شهرستان هایی هست که هر کدام یه مکان تفریحی داره من با مردم اراک برخورد داشته ام مردمان خوب و خونگرمی دارد و محله های مثل شهر صنعتی ،هپکو، باغ ملک و کوه نور و .... را داراست که دانشگاهای اون هم خیلی معروف هست و سالانه دانشجوهای بسیاری را پذیرش میکنه و من عاشق زمستونهای اراک هستم چون که بارش برف باعث سفید پوش شدن شهر میشه و زیبایی خاصی داره.

اردیبهشت
در تاریخ: 11:10:09 1400/3/2

استان مرکزی شهرستان های زیادی داره که تا به حال من از خمین و محلات و دلیجان و اراک دیدن کردم. اگر خمین رفتید حتما از خانه امام خمینی دیدن کنید بسیار زیباست از اون خونه قدیمی هایی است که از دیدنش سیر نمیشید با چند حیاط و چند حوض و... حتما دیدن کنید از اونجا. محلات هم شهر بسیار زیبایی است و از بودن در آن لذت میبرید شهری بسیار آرام و تمیز و زیبا و سرسبز است و مرکز گل ایران است علاوه بر اینها آبگرم محلات پر از خواص درمانی است و هتلی هم کنار ان وجود دارد که کسانی که می‌خواهند بیشتر استفاده کنند انجا اقامت داشته باشند واگر به محلات رفتید حتما سری به سرچشه آن هم بزنید پشیمان نمیشوید.

دنیز
در تاریخ: 01:58:46 1399/12/20

از انجا که از نام و اسمش پیداست در مرکز کشورمانایران واقع شده است اطرافاین استان را دو کوه البرز و زاگرس به آغوش خود کشیده اند بیشتر مردم این منطقه مسلمان و شیعه هستند اقوام بسیاری در این استان زندگی میکنند و هرکدام از این اقلیم ها لباس های سنتی خود را داند در فصل پاییز و زمستان اوج شکوفایی انار است که یکی از بهترین سوغات برای بردن به اقوام و فامیل می باشد.

ثبت نظر جدید