آران و بيدگل

دیدن همه جذابیت های آران و بيدگل

امتیاز 2.40از 5 (5 رای)

نظرات کاربران

منامهدیخانی
در تاریخ: 12:04:13 1399/6/31

یکی از کهن ترین و قدیمی ترین شهرهای استان اصفهان با مردمی خونگرم و اصیل ودارای امامزاده با مکانی بسیار زیبا و انرژی بخش هست که حدودا 50کیلومتر تا خود شهر اصفهان فاصله داره و در ماه رمضان بهترین مراسم های سحرگاه رو در این امامزاده درشهر آران و بید گل اجرامیکنن که واقعا زیباست ممنون از سایت سفر بانک

شیرین مرادی
در تاریخ: 05:58:55 1399/6/26

شهرستان اران و بیدگل واقع در اصفهان یکی از زیباترین شهرستانهای اصفهان محسوب میشه و اکثرا مردمی مذهبی و خوش خو داره اب و هوای این شهرستان فوق العادست و ارزش دیدن داره حتما اگه به اصفهان سفر کردید به این شهرستان زیبا و کهن سر برنید. ممنون از سفربانک بابت اطلاعات خوب و‌جامعتون.

هانیه نظری
در تاریخ: 14:45:37 1399/6/19

عالی

هانیه نظری
در تاریخ: 13:09:24 1399/6/19

آران بید گل شهرستانی مذهبی ست و امام زاده هلال یکی از مهم ترین جا های مذهبی آن است.این امام زاده مربوط به بقعه امام زاده احمد هلال ابن علی ع است که به دلیل کاشی کاری ها و رنگ فیروزه ای شهر است .گنبد بزرگ و گلدسته هایی که هنر مندانه باکاشی تزئین شده اند باعث زیبایی این امام زاده شده اند. قدمت بنای بقعه به زمان صفوی میرسد و آینه کاری انجام شده در سقف حرم به دستور کریم خان زند انجام شد.

سلاطون آزادپور
در تاریخ: 15:23:50 1399/6/18

شاید برای بسیاری از دوستان سوال پیش آمده باشد که هنگام دیدن کردن از شهرستان کهن وقدیمی آران و بیدگل از کجا دیدن کنن،کاروانسرای مرنجاب که عمارتی کهن است و کهدحدود ۵۰ کیلومتر از شمال آران و بیدگل قرار دارد و به دستور شاه عباس اول ساخته شده است کاروانسرای عالللی و جذاب برای گردشگران است و از دیگر جاذبه های این شهرستان کهن، میتوان به بقعه امامزاده محمد هلال هم نام برد.

نمایش بیشتر

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.

سایر جاذبه های آران و بيدگل

کویر مرنجاب

کویر مرنجاب در استان اصفهان و شمال شهرستان آران و بیدگل واقع شده است. این کویر در ضلع شمالی خود با دریاچه نمک آران و بیدگل، در ضلع غربی با کویر مسیله و دریاچه­‌های حوض سلطان و حوض مره، در ضلع شرقی با ...