تور اندونزی

توجه : به علت شرایط فعلی قیمت ها معتبر نمی باشد
مرتب سازی بر اساس :
محبوبیت آژانس
گرانترین
ارزانترین
از 0 رای
0
در حال بارگزاری تور ها ...

نظرات کاربران

اعظم الفت نیا
در تاریخ: 13:26:11 1399/7/29

اندونزی با داشتن بیش از 13 هزار جزیره افراد با سلایق مختلف را به خود جذب میکند. در هر گوشه از این سرزمین زیبا میتوان تجربه جدیدی به دست آورد از سواحل شنی سفید و آتش فشان های بالی گرفته تا جاکارتا پایتخت آن و منطقه بکرسوماترا. در اندونزی گونه های متنوع و زیادی از حیوانات بومی وجود دارد و یکی از شگفت انگیزترین آن اژدهای کومودو است. اندونزی جنگل های کم جمعیت بسیار گسترده ای دارد و دومین سطح تنوع زیستی در جهان را دارد. در سفر به اندونزی باید به این نکته توجه داشت که پرواز مستقیم از ایران به این کشور وجود ندارد.

اعظم الفت نیا
در تاریخ: 08:40:17 1399/7/25

سلام اندونزی از نظر جمعیت پنجمین کشور جهان است و در جنوب شرقی آسیاست. این کشور از بیش از 13500 جزیره تشکیل شده است. خاک آتشفشانی حاصل خیزی دارد که از گیاهان سرسبز پوشیده شده. دوست دارم سفری به اندونزی داشته باشم و در بین جنگلهای انبوه آن قدم بزنم و از سرسبزی آن لذت ببرم و جزایر زیبایی آن را از نزدیک ببینم و در صورت امکان گونه های متفاوت حیوانی آن را نظاره گر باشم. در جزایر غربی حیوانات مانند فیل، کرگدن، ببر، اورانگوتان و آهو وجود دارد و در جزایر شرقی طوطی های کاکل سفید و مرغ بهشت زندگی میکنند.

فاطمه زنده بودی
در تاریخ: 02:03:30 1399/7/24

تور بالی فوق العادست...سفر به جزیره بالی یعنی دیدن شگفتی ها و عظمت طبیعت و دنیای زیر آب یعنی نهایت لذت بردن از تفریحات آبی ...حتی اگه به دیدن مکانهای مذهبی و تاریخی علاقه داری میتونی از معابد زیبایی که داره بازدید کنی و از خرید صنایع دستی و جواهرات نقره ای و پارچه های ابریشمی لذت ببری

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.