تور سریلانکا

مرتب سازی بر اساس :
ارزانترین
گرانترین
4.86
در حال بارگزاری تور ها ...

نظرات کاربران

زهراقاسمی
در تاریخ: 12:18:47 1400/4/24

نام قدیمی سریلانکا سیلان بوده و پایتخت تجاری این کشور کلمبو هست و یک جزیره در اقیانوس هند هست به نظرم خیلی باید زیبا باشد چون اکثر جزایر بسیار زیبا هستند و به انسان آرامش خاصی میدهند به نظرم برای منی که اطلاعات زیادی در مورد این کشور ندارم سفر با یک تور خوب میتونه کمک کننده باشه تا از جاذبه های تفریحی این کشور لذت ببرم.

خانم قربانی
در تاریخ: 21:18:47 1400/3/6

سریلانکا یک کشوری هست به شکل جزیره تو اقیانوس هند . هر موقع که اسم جزیره میاد همه ی ما میفهمیم و پی میبریم که چقدر یه کشور که تو جزیره هست می توته زیبا و جذاب باشه . پایتخت سریلانکا شهر کلمبو هست و در واقع پایتخت تجاری آن میباشد . پر از سواحل و دشت های تپه ای ماهوری شکل که باعث شده تا این کشور به یک کشور توریستی تبدیل بشه . یکی دیگه از شهر های زیبای کشور کلمبو شهر ی ایت به نام گاله یک شهر خیلی زیبا .

دنیز
در تاریخ: 02:50:26 1400/2/6

کشور سریلانکا دارای اقتصادی ضعیف میباشد عزینه ی زندگی در این کشور در مقایسه با ایران کم تر است البته بدون در نظر گرفتن اجاره مسکن و وضعیت بیگاری در این کشور بیداد میکند پس این کشور بیشتر برای گشت و گذار و مسافرت مناسب تر است تا زندگی. این کشور گاهی وقت ها مورد حمله تروریست ها نیز قرار میگیرد و شما باید خیلی از خودتون مراقب باشید گرذشگرانی که با هدف سفر به این کشور میروند باید ویزای الکترونیکی سفر یعنیETA را اخذ نمایند

دنیز
در تاریخ: 02:40:39 1400/2/6

این کشور چون با اقیانوس هند هم جوار است باعث شده است که جز زیباترین کشور های جهان محسوب شود مردم این کشور بسیار مهمان نواز هستند جمعیت این کشور نسب به کشور ما بسیار کم است یعنی نوزده میلیون نفر جمعیت دارد که در این کشور زندگی می‌کنند بیشتر در زمینه پوشاک و منسوجات فعالیت دارند مردم این کشور بسیار با قناعت هستند شهر بنتوتا که در این کشور قرار دارد دارای سواحلی آرام و زیبا است غروب و طلوع آفتاب در این منطقه بسیار تماشایی و زیباست حتما از این شهر هم دیدن کنید.

دنیز
در تاریخ: 17:41:34 1399/11/28

سریلانکا بدلیل داشتن طبیعت زیبا و وارک های ملی فراوان و تنوع گیاهی و جانواری مورد استقبال مسافران و گردشگران زیادی شده است سریلانکا علاوه بر گردشگری تولید چای نیز یکی از منابع کسب درامدشان می باشد و یک چیز خوب این است که ایرانیان میتوانند بدون داشتن ویزا به آنجا سفر کنند کوته پایتخت این کشور است و کلمبو پایتخت تجاری این کشور است.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید