تور هند

مرتب سازی بر اساس :
ارزانترین
گرانترین
4.50
در حال بارگزاری تور ها ...

نظرات کاربران

زهراقاسمی
در تاریخ: 15:45:32 1400/4/21

هند هم مانند کشورهای دیگر از جاذبه های گردشگری و تفربحی بسیاری برخوردار هست که تورهای آن به صورت تور دهلی ،آگرا ،جیپور و ..... برگزار میشود البته در حال حاضر سفر به این کشور توصیه نمیشود چون وضعیت کرونا در آنجا بسیار وخیم هست و مردمان بسیاری را درگیر نموده است هند دارای معابد بسیاری هست و آیین خاصی را دارا میباشد امیدوارم که با بهتر شدن وضعیت بتوان با استفاده از یک تور خوب به این کشور سفر نمود و از جاذبه های گردشگری و تفریحی آن استفاده کرد.

مهتاب s
در تاریخ: 15:26:24 1400/4/12

سلام ودرود به دوستان سفر بانکی کشور هندوستان یکی از پرجمعییت ترین کشورهای قاره آسیا ست در این کشور عجایب ودیدنیهای زیادی وجود دارد متاز کودکی علاقه زیادی به این کشور دارم وددست دارم روزی بتونم به این کشور هیجانی سفری داشته باشم در این کشور اختلاف طبقاتی زیادی وجود داره همچنین در این کشور ادیان ومذهب های بسیاری وجود داره من فقط تنها دلیلی که هندوستانو خوشم نمیاد فقط به خاطر همین ادیان زیاد وخرافه پرستیشونه وگرنه از بقیه چیزاش خوشم میاد مردمانش به غذاهای تند وآتشین علاقه خاصی دارن مثل خودم

خانم قربانی
در تاریخ: 14:58:59 1400/2/25

در کشور هندوستان به وضوح می توان فاصله ی طبقاتی را متوجه شد به نظرم مردم هندوستان یا خیلی پولدارن یا خیلی فقیر . هنچنین نوع پوشش هندوها خیلی جالب و دلنشین است لباس های رنگارنگ و زیبا با مدل های زیبا من که عاشق نوع پوشش هندوها هستم همچنین اگر به غذاهای تند و پر ادویه علاقه دارید پیشنهاد میکنم حتما به کشور هندوستان سفر کرده و از غذاهای خیابانی آنها میل بفرمایید البته بعد از ریشه کنی کرونا .مردم هندوستان نردمی خونگرم و مهربان هستند و کم ترین طلاق ها و جدایی زوجین به کشور هندوستان تعلق دارد

خانم قربانی
در تاریخ: 14:52:22 1400/2/25

در کشور هندوستان انواع مذاهب و ادیان دیده میشود . و این را بگویم که بزرگ ترین مسجد جامع جهان در کشور هندوستان قرار دارد به نام مسجد جامع دهلی . و یکی از بزرگ ترین معابد هندوها به نام آکشاردام است که یک معبد بزرگ و زیبا است که هندو ها در آنجا به عبادت می پردازند و نذورات خود را پرداخت میکنند و یکی از زیباترین سازه های هندوها کلیسای بانوی ما است کلیسایی بزرگ و زیبا به رنگ سفید که نظر هر بیننده را جلب میکند ..

خانم قربانی
در تاریخ: 14:45:53 1400/2/25

کشور هندوستان یک کشور شلوغ و پر جمعیت است و تقریبا می توان گفت بعد از چین بیشترین جمعیت جهان را دارد . امیدوارم هر چه زودتر کرونا ریشه کن بشود و مردم خیلی راحت به این کشور هزار رنگ و زیبا سفر کنند . کشور هندوستان جاذبه های فرهنگی زیادی دارد از جمله اینکه هر ساله در این کشور جشن شتر بر گزار میشود . در یکی از ایالت های بزرگ هندوستان یعنی ایالت راجستان این جشن زیبا و فرهنگی بر گزار میشود .

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید