تور پاریس

مرتب سازی بر اساس :
ارزانترین
گرانترین
4.62
در حال بارگزاری تور ها ...

نظرات کاربران

دنیز
در تاریخ: 03:05:51 1400/2/18

اگر از ما بپرسند که پایتخت مد کجاست مطمئنا در پاسخ همه خواهیم گفت پاریس که به عروس شهر های دنیا معروف است معنی پاریس در لغت به معنای شهر چراغهاست زیرا اولین شهر اروپایی بود که با استفاده از چراغهای گازی خیابانها و کوچه ها را روشن کرد فصل پاییز زیباترین فصل برای سفر به این شهر است چون فضا رمانتیک تر میباشد و بیشتر موزه ها و جاذبه های گردشگری در این فصل رایگان میباشند در خیابان های پاریس شاهد رقص و نوازندگی های گروهی خواهد بود هر چند برایمان عجیب باشد

دنیز
در تاریخ: 02:08:48 1399/12/21

برج ایفل که دزر شهر پاریس قرار دارد و در دنیا مشهور و زبان زد مردم جهان میباشد به منظور برگزاری مراسمی در پاریس با بکارگیری ۸۵۰ کارگر ساخته شد که به مدت بیست و شش ماه به طول انجامید . این برج که عنوان پر بازدید‌ترین بنای دنیا را دارد، در طول سال و به واسطه انبساط و انقباض تا ۱۵ سانتی‌متر ارتفاعش تغییر پیدا میکند و بنظرم پدیده ای بسیار جالب است . چراغ‌های این برج از ساعت ۱ شب به بعد خاموش می‌شود تا در نصرف برق کل شهر صرفه جویی شود و در تاریکی مطلق فرو می‌رود؛ شاید به همین دلیل نیز میدان کنکورد و طاق پیروزی هم غرق در تاریکی باشند. اگر به فرانسه سفر کنم برح ایفل و خیابان شانزلیزه اولین جاها هستند که برای بازدید خواهم رفت

Fatima
در تاریخ: 16:00:20 1399/12/12

همه کاربران گرامی فرانسه در واقع کشوری است که اکثر مردم برای زندگی یا که تحصیلات اونج ا رو انتخاب میکنند و این که این کشور کشوری است که در عرصه علم و وجود دانشگاه ها و مراکز تفریحی یه کشور مهم به چشم میاد برج ایفل اون خیلی معروفه و خیلی ها ک میرن فرانسه به پایتخت اون ک بشه پاریس میرن و حتما یع دونه عکس را اونجا میگیرن چون فرانسه و برج ایفلش خیلی محبوب هست کاش یه روزی ماهم بتونیم بریم.

ندا
در تاریخ: 22:59:18 1399/12/2

شهر ماجراجویی. شهریه که ب نهایت زیباست. هر کسی عکس های این شهر رو یک بار از نظر گذرونده. اصلا پاریس به نظر من زیباترین شهر اروپاست. همین طور این شهر برخلاف شهر های دیگر اروپا که سوت و کوره شلوغه. آخه توریست های زیادی رو جذب میکنه. نا گفته نمونه که پاریس جاذبه هایی داره که هر کسی آرزوی فقط یک بار سفر بهش رو داره. اگه شما هم دوست دارین به این شهر سفر کنید با تور های سفربانک میتونید در سریع ترین زمان به مقصدتون برسید. سفر به پاریس رویاییه. پس رویاهاتون رو به واقعیت تبدیل کنید.

ندا
در تاریخ: 23:01:02 1399/11/30

سلام و درود خدمت همراهان سفربانکی. سفر به پاریس از به یادماندنی ترین سفرهاست و هر کسی که به این سفر کرده با خاطراتی خوش برگشته. سفر به پاریس سر تا سر تفریحیه. بازدید از جاذبه های طبیعیش به یک سو، جاذبه های تفریحی و تاریخی زیادی هم داره که به دل هر کسی میشینه. بعد از کرونا و اوضاع بد روحی هر کسی به سفر نیاز داره. اگه شما هم قصد سفر به پاریس رو دارید با تور های سفربانک همراه باشید تا سفری ناب و به یاد ماندنی رو تجربه کنید. تور های سفربانک نسبت با باقیه تور های متمایز و متفاوته. این رو وقتی میفهمید که تجریش کنید.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید