تور کربلا و نجف

مرتب سازی بر اساس :
ارزانترین
گرانترین
4.50
در حال بارگزاری تور ها ...

نظرات کاربران

فاطمه طهماسبی سروستانی
در تاریخ: 11:06:50 1400/9/24

شهر نجف یکی از شهرهای کشور عراق هست و هرکس به عراق مسافرت میکنه معمولا برای زیارت قبر حضرت علی در شهر نجف هم مشرف میشه. قبر مطهر حضرت علی درشهر نجف مثل خورشید در این شهر میمونه وبخاطر وجود با برکت این امام بزرگوار هست که هرساله تعداد زیادی به این شهر سفرمی کنند. همچنین قبرستان وادی السلام هم در نزدیکی قبر حضرت علی ع هست که بزرگترین قبرستان دنیا هست.

نسرین سدیدی
در تاریخ: 18:04:45 1400/8/1

شهر نجف از لحاظ جغرافیایی در نزدیکی شهر کوفه قرار گرفته‌است. نزدیکی شهر نجف و کوفه به نحوی است که نمی‌توان این دو شهر را از همدیگر مجزا دانست.در نجف صنعت‌های مختلفی رونق داشته، منسوجات نجف مشهور و عبای نجفی، مرغوب و مطلوب بسیاری از خریداران است که به دلیل تولید فراوان به شهرهای دیگر عراق نیز صادر می‌شود.

سامان صدری
در تاریخ: 15:42:18 1400/2/15

این شهر از مقدس ترین شهرهای شیعیان به حساب میاد آرامگاه علی بن ابی طالب اولین امام شیعیان است صنعت تو این شهر بسیار رونق داشته است و یکی از چیزهایی که خیلی معروف هست عبای نجفی است که طرفداران زیاد داری و به خاطر تولید زیادی که داره به شهرهای دیگه عراق فرستاده میشه . این شهر به غیر از نجف اسمهای دیگه مثل غری یا غریان نجف اشرف و... نام گذاری شده است

مریم
در تاریخ: 01:51:29 1400/1/15

شهر های زیارتی و حرم های ائمه از جاذبه های شهر نجف هستش و همین مکان هاست که آرامش عجیبی دارن و سالانه در اربعین میلیون ها نفر از مسلمانان و حتی غیر مسلمان با پای پیاده به این مکان های زیارتی از جمله حرم امام حسین ع و حضرت ابوالفضل ع سفر میکنند و از بزرگترین اجتماعات را در دنیا تشکیل میدهند ، علاوه بر این مکان های زیارتی ما در این شهر های نجف و کربلا مکان های تاریخی از جمله خانه حضرت علی ع و نیز قبور شخصیت های تاریخی از جمله ختار ثقفی و ... را نیز شاهد هستیم .

aylar javadi
در تاریخ: 23:08:54 1399/11/16

شهرهای مقدس کربلا و نجف جزء تورهای عراق هستن و یه سفر معنوی و پر از آرامش و حال و هوای روحانی.تو اربعین یه حس و حال دیگه دارن????حرم امام حسین ع و حضرت ابوالفضل و تل زینبیه و کهف عباس و مسجد سهله جاهای دیدنی و زیارتی اش هست همه ی زائران با بازدید و زیارت این جاها وقتشون رو می گذرونن.رود فرات هم از مناطق زیبایی کربلا هست که علاوه بر محیط زیباش  یادآور واقعه کربلا هم هست.ان شالله اگه خدا قسمت کنه خیلی تمایل دارم سفر کنم به کربلا ????

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید