تور آتن

مرتب سازی بر اساس :
ارزانترین
گرانترین
5.00
در حال بارگزاری تور ها ...

آخرین مقالات

نظرات کاربران

خاتون
در تاریخ: 09:48:40 1400/7/10

آتن از شهر های قدیمی و تاریخی اسپانیا است. این شهر سالانه توریست های زیادی را به خود جذب می کند و با داشتن اماکن تاریخی و موزه هایی معلق به ماقبل تاریخ از محبوب ترین اماکن اسپانیا است. اگر هزینه سفر به اسپانیا برایتان اهمیت دارد بهتر است با تور آتن همراه شوید و مبداء ارزان تری را انتخاب کنید.

دنیز
در تاریخ: 12:55:26 1400/3/17

آتن مهد تمدن غرب است شهری است مه در کشور یونان قرار دارد که نام خود را از کلمه یونانی آتنا گرفته است که به معنای الهه ی عقل است که میدان مرکزی شهر میدان سینما گما نام دارد این شهر زادگاه فلاسفه بزرگی مثل افلاطون و ارسطو و سقراط بوده است اتن نسبت به شهر های اروپایی دیگر دارای فضای سبز کمتری است و آلودگی صوتی و آلودگی هوا در آن شهر زیاد است تقریبا تمام خانه های آتن دارای بالکن های بسیار کوچکی است مه پر از گلدون های شمعدانی است که نمای زیبایی به شهر می بخشد.

خانم قربانی
در تاریخ: 17:40:42 1400/3/11

آتن یکی از قدیمی ترین شهر های جهان است و البته یکی از زیبا ترین شهر های کشور یونان یه کشور تاریخی و کهن که زادگاه فیلسوفان و دانشمندان بزرگی مثل سقراط و ارسطو هست . یه کشور پر از جاذبه های فرهنگی و هنری . یکی از مکان های گردشگری این شهر محلی است به نام آکرو پلیس هست اگر روزی به یونان و شهر آتن سفر کردید حتما به این مکان تاریخی که پر از ستون های زیباست هم سری بزنید .

مرضیه کریمیان
در تاریخ: 16:30:17 1400/3/5

یونان بنظر من کشور رمزآلود و رازآمیزیه. شاید بخاطر تاریخ و تمدن و پیشینه ی طولانیشه. اینهمه دانشمند، اینهمه تاریخ، اینهمه فرهنگ و هنر و دانش. یونان در ساخته شدن جهان قدیم نقش بسزایی داشته. کاش بتونم یه روزی برم آتن رو ببینم. یه چیزی... کامنت های این مقاله ها یه جوریه که انگار مخاطب ها هم مقاله نوشتن زیر مقاله اصلی.....

Samin
در تاریخ: 22:59:21 1400/2/4

من علاقه ی زیادی به کشور یونان دارم واقعا یکی از آرزوهام سفر به آتن هست هم از تاریخ این شهر خیلی خوشم میاد و هم طبیعت اون البته فکر میکنم سفر دریایی هم داشته باشه که دیگه فوق العاده میشه البته این تور آتن حتما خیلی راحتتر و جذابتر خواهد بود به امید این سفر به یاد ماندنی

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید

tabligh tabligh tabligh tabligh