تور زوریخ

مرتب سازی بر اساس :
ارزانترین
گرانترین
0
در حال بارگزاری تور ها ...

نظرات کاربران

Maryam bano
در تاریخ: 19:15:20 1399/11/10

زوریخ که یکی از شهر های کشور سوئیس است در دامنه کوهای الپ قرار دارد زوریخ جاهای دیدنی زیادی دارد در این شهر هنر به روشنی دیده میشه که واقعا ارزش این رو داره که هزینه بشه و این شهرا ناشناخته نمونه‌مردماین شهر خواهان هنرو هنرمندی هستن در این شهرموزه ایی هست که در ان تابلو نقاشی قدیمی نگهداری میشه شهر زوریخ شهر ثروتمندی هم است

امین محمد
در تاریخ: 10:35:35 1399/10/30

تورهای زوریخ تورهای بسیار خوبی هستند اگر به دنبال مقصد مناسبی برای سفر هستید این تورها را به شما معرفی می کنم. زوریخ بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر سوئیس از که در دامنه کوه‌های آلپ قرار گرفته و همچنین مهمترین قطب اقتصادی سوئیس به حساب می آید. در این شهر جاذبه های بسیار زیبا و زیادی وجود دارد که اگر به آنجا سفر کنید اصلاً بیکار نیست و فقط از زیبایی های این شهر باید لذت ببرید. یکی از مکان‌هایی که به شما پیشنهاد می کنم رفتم به آن را بازدید از باغ وحش زوریخ ست که بسیار زیباست و حدود ۳۶۰ این حیوان در آنجا وجود دارد یکی از بهترین باغ وحش اروپا شناخته شده است.

راضیه
در تاریخ: 10:48:36 1399/10/14

سلام و درود فراوان زوریخ بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر در کشور سوئیس این شهر در شمال مرکزی سوئیس قرار دارد و همچنین در دامنه کوه های آلپ‌. این شهر قلب اقتصاد سوئیس است و همچنین این شهر دارای شادترین مردم دنیا است همچنین به آن مرغوب ترین شهر دنیا نیز می گویند نکته جالب دیگر این است که این شهر مقصدی بسیار عالی برای سفر عکاسان است در این شهر جاذبه های بسیار زیادی و همچنین سوژه های زیادی برای عکاسی وجود دارد. اگر به آنجا سفر کردید از موزه‌های آنجا نیز دیدن کنید مخصوصاً موزه ملی که یکی از محبوب ترین ها است

راضیه
در تاریخ: 13:23:24 1399/10/4

سلام و درود فراوان به همراهان سایت سفربانک زوریخ بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر سوئیس و در دامنه کوه آلپ قرار گرفته است می‌توان گفت این شهر قطب اقتصادی سوئیس نیز به حساب می‌آید و به عنوان یکی از شهرهای گران قیمت جهان شناخته شده است درد دوری خبری از بی نظمی ترافیک و سر و صدای شهری با آرامش و نظم کامل. از جاذبه های این شهر می توان بازدید از رفته و قدیمی زوریخ را نام برد همچنین اگر باندا رفتی از موزه هنرهای زیبای زوریخ نیز دیدن کنید که بسیار جالب است.

فاطمه بیات
در تاریخ: 23:16:59 1399/10/2

موزه ی هنر زوریخ یکی دیگر از جاهای دیدنی این شهر است ،خصوصا برای هنر دوستان .در این موزه شما شاهد تنوع بی نظیری از تابلوهای نقاشی خواهید بود حتی از نقاش های بزرگ همانند پیکاسو .پس اگر عاشق نقاشی و هنر هستید در سفر به سوئیس بازدید از موزه ی هنر را از دست ندهید. امیدوارم هر چه زودتر ویروس کرونا نابود شود و همه بتوانند به راحتی سفر کنند.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید